• reziser
    6.2k

    favorit je, ali daleko od velikog favorita
    Sve četiri hrvatske kladionice postavile su koeficijent na Dinamovu pobjedu 3,60, dok na pobjedu Atalante nude koeficijent 2,30. Čak je i remi bogato nagrađen - koeficijentom 3,50.
  • xavier
    11.1k


    Pa to i govorim. 1X je 1,80, a 2 je 2,30. Znači da je po kladionicama veća vjerojatnost da Dinamo neće izgubiti nego da će Atalanta pobijediti. Zato i kažem, po ovom je favorit, ali ni blizu "veliki".
  • Jaki
    100
    Ako je pala Benfica zasto nebi Atalanta idemo hrabro i junacki pa sta bude.
  • deda
    27.6k
    Juniori dobili 1-0 golom Karrice
  • platini
    230
    Nadu mi ulijeva trener Bjelica i igrači koji ne pričaju o tome kome će pripasti dres Aguera nego pričaju o borbi za bodove i ispisivanju povijesti. Imam osjećaj da će danas biti 11 zaluđenih fanatika na terenu, pogotovo nakon odrađivanja posla protiv Istre jer se tada već vidjelo da svi igrači očito samo čekaju današnji dvoboj. Samo neka sve daju od sebe pa šta bude...i tribine moraju biti dvanaesti igrač, sve treba upregnuti u današnju utakmicu.
  • Neki tip
    19k
    Prije 2 sata sam se vozio autocestom iz smjera Rijeke, vidio 2 autobusa s navijačima Atalante, u pratnji policije, u autobusima s oznakama škola i krapinskom te riječkom registracijom. :brow:

    Stižu incognito. :)
  • Dudu
    2.6k
    Dilaver na zadnjem veznom ili s tri stopera, nema Hajrovića...
  • Jaki
    100
    Nema sanse da Dilaver igra zadnjeg
  • Dudu
    2.6k


    Izbačene postave :D

    Tu je poziciju igrao prije, pa logičnije nego eksperimentirat sa 3 stopera prvi put u Ligi Prvaka.. U sastavu Teo, Dilaver i Perić
  • Jaki
    100
    Je stvarno ne izgleda lose
  • reziser
    6.2k
    Sjever u 20. 25 :strong: aid3ovcaatmossjz.jpg
  • reziser
    6.2k
    Može li ljepše? :heart: b3rxcbgmpdpnrjmq.jpg
  • Markelo
    2.5k
    Judi moji, ca je ovo?
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    ja ne vjerujem, Bjelica mesija hahah
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.