• Ludovic IX
    5.2k
    Po sofascore-u, Stojanović 6,2 a Petko 6,4...taj software ima neki gadni bug u sebi
  • Markelo
    2.5k
    Orsic zabio hat trick a nije dobio niti 9. Nezz onda koliko je trebao zabit da bi dobio recimo 10?
  • Mali Zeus
    9.4k
    Veličanstvena utakmica i veličanstvena pobjeda. Očekivao sam dobru tekmu naših ali da će ovako satrati Atlantu to nisam i to još s novom formacijom. Dakle s formacijom s kojom nikad nije igrao Dinamo je odigrao jednu od najboljih utakmica ikad, bar otkad ja pratim.

    I treba reći trener, trener, trener.
    Od prvog dana otkad je Bjelica došao vidi se da zna što želi i kako to želi. Naravno trebalo je malo vremena da se sve uštima ali sad sve funkcionira skoro pa savršeno. Tako da se čak i u LP možemo potući sa svakim, ne potući nego umjesto da nižemo neg. rekorde u prvoj tekmi razbijemo protivnika ali potpuno. Kupovao je igrače za koje je znao da mu trebaju, koji su bili relativno nepoznati i sigurno su digli i koju obrvu, ali za njegov stil i sistem savršeni, napravio je momčad koja igra 100 posto, svatko daje sve od sebe, zna svoju ulogu na terenu i kako je odraditi, atmosfera odlična. Nije prilagođavao sistem igračima nego igrače sistemu.

    Ma je.beno . :up: :cool:
  • reziser
    6.2k
    kaj reći na sinoć? BAJKA
    ušao na stadion, 45 minuta prije, sjever skoro pun! Kako je vodstvo i molilo, svi su došli ranije!
    Atmosfera odlična prije početka. pa do kraja i pol sata iza tekme... :clap:
    Sastav, izvanredan, general je to posložio savršeno, i svi igrači su očito poslušali upute trenera, ušli maksimalno motivirano u tekmu i sve se posložilo i otvorilo.
    Naglasio bih Olma...kako je on ušao u utakmicu, kako je on odigrao..svaka čast Oršiću, treba dati hattrick bilo gdje a kamoli u LP...
    obrana, savršena, u 1 poluvremenu nam nisu došli blizu gola
    ma..bolje nikog ne izdvajati jer su svi odigrali maestralno
    Liva...koje obrane...nešto savršeno

    o Sjeveru....koreografija...savršena...nije bilo praznih kuteva na sjeveru, krcat sjever dolje i sjever gore jedno 80%.
    navijanje fenomenalno cijelu tekmu, par baklji i dimnih koje su ostale na tribini...

    Bez jednog papirića ispod tribine, novi transparent.."postoji jedno mjesto"....s ovakvim tekmama, navijanjem, atmosferom...se privlače novi navijači, gledatelji
    i još kad se poklopi ovakva igra, rezultat...

    čak su i stepenice na istoku bile prohodne
    sad da vidim uefu, jel ce opet nesto izmisliti da nas kazne? :rage:
    jučerašnja večer, navijači, tribine, postava, igra, rezultat, čista 10!

    imam slike i videe ali nebih htio zatrpati topic...
    hvala svima na sinoć!
  • Guinness
    1.9k
    Orsic zabio hat trick a nije dobio niti 9. Nezz onda koliko je trebao zabit da bi dobio recimo 10?Markelo

    treba bit englez 2 primanja, pas i građenje i na 8 si sigurno
  • xavier
    11.1k


    Te ocjene izbacuje program na osnovu zadanih algoritama, ne daju ih ljudi. Niti jedan program nije savršen i uvijek će biti slučajeva kad dojam neće odgovarati ocjeni.



    Sofascore je hrvatska aplikacija :blush:
  • Infinity
    15.2k
    Sad malo hladne glave, mada mislim da se jos zagrijala, al kazu da je jutro pametnije od veceri.

    Bjelica je sinoc pokazao zasto je on na klupi Dinama, a zasto smo mi debili koji pisu po forumu i pokusavaju raditi njegov posao za koji nismo sposobni. Zatvorio je Atalantu da ovi ne bi ucinili nista ozbiljno i da su imali 13 igraca na terenu. To je prva stavka, ne dati im da ti pridju. Ademi je na sredini uzeo sve lopte, a ono sto nije uzeo lagano je poderao protivnika i idemo dalje. Moro i Dilaver su bili u jako malo duela, pogotovo Dilaver jer je Moro isao i prema naprijed, al njih dvojica su savrseno cuvali prostor. Njih dvojica su bili osiguraci Ademiju. Ides u napad i nemas kome dodati jer ova dvojica sve pokrivaju, krenes na Ademija i on ti uzme loptu ili te polomi. Bjelica je to postavio savrseno, ubili smo ih u tom segmentu.

    Obrana je veceras bila na nivou. Ovi i kad su dosli pred 16m nisu napravili nista ozbiljno. Tek jedna prilika da Livakovic pokaze idiotima zasto, znaju oni sta. Peric je jeo ove kao malu djecu, uzimao lopte i iznosio, tek je jednom nabio u aut. Teophile siguran kao nekad i to me odusevilo. Sta reci na bekove? Leovac je odigrao utakmicu zivota, sinoc je bio jedan od najboljih. Stojanovic je namjestio dva gola u utakmici u kojoj je defanzivno bio odlican, a prema naprijed ga nije 100% islo i onda tako bez 100% ima dva savrsena ubacaja. Sta bi bilo da je odigrao savrseno prema naprijed?

    Olmo. Sinoc je igrao kao kad mi na termin zovnemo nekog profesionalnog igraca futsala, jos kad je lagan pa se sprda s nama. Olmo se sinoc igrao s ovim. Na stranu sto oni opcenito nisu znali sta ih je snaslo, al Olmo ih je ubio u pojam. Savsena igra. Orsic takodjer sjajan, po lijevoj strani s Leovcem je unistio Atalantu. Bili su bas ubojit tandem. Petkovic je takodjer dobro odigrao, al ovi kao da su se trudili njega zatvoriti pa se mozda najmanje isticao dok su bekovi sijali strah. Steta sto onu loptu nije dobro primio, zasluzio je da zabije, al ima uzvrat, uvalit ce im dva komada pa nek se prica kako Petkovic nije zabijao po Italiji :cool:

    Navijanje - savrseno. Prvo, svaka cast svim gledateljima na svim tribinama koji su konacno dosli na vrijeme na utakmicu i da su sve tribine pune prije pocetka. Drugo, bilo mi je bas drago vidjeti pune coskove sjevera kad znam da se tribina obicno napuni tek u 20. minuti, a i tad zbog zbijanja u sredinu coskovi ostanu prazni. Koreografija je izvedena savrseno, tribina je izgledala odlicno. Navijanje kasnije onako kako smo i ocekivali. Zabari ugaseni i na terenu i na tribinama.
  • xavier
    11.1k
    Što se same utakmice tiče, nemam što napisati. Sve je već napisano i sve je jasno.

    Samo se bojim da se u jednom trenutku ne probudim i shvatim da je ovo bio samo san jer zvuči predobro da bi bila stvarnost :love:
  • Nino Bule
    11.3k
    Ja se posipam pepelom za podcjenjivanje bjelice i momaka. Najavio sam samo 2 0 pobjedu dinama.
  • Markelo
    2.5k
    Jel svirao radio-Mario? Negdje kao da se izgubio signal
  • Mr Blue
    3.3k
    Bjelica je sinoć pregazio Talijane njihovim oružjem... 5-3-2 sustav koji se po potrebi transformira u 3-5-2, nismo nikad tako igrali, a izgledalo je kao da su samo to na treningu uvježbavali. Funkcioniralo je savršeno. Ni "hladne" glave ne mogu primjereno čestitati igračima i treneru na predstavi sinoć.

    Ali što je najbolje od svega, Bjelica i ovi dečki mi se čine kao takva ekipa koja će unatoč ovoj visokoj pobjedi spustit loptu na zemlju, duboko udahnut i krenut s pripremama za novog protivnika. Čeka nas još puno izazova do sredine prosinca...

    UEFA Highlights: Dinamo 4-0 Atalanta
  • Hipo
    406
    imam slike i videe ali nebih htio zatrpati topic...reziser

    Postavi barem slike ovdje.
    Hvala režek.
  • Mali Zeus
    9.4k
    Rekao Bjelica da su to u ponedjeljak prvi put trenirali. :cool: :clap:
  • reziser
    6.2k
    9l37e6olkcd1ghbm.jpg
    ivaif0kpi954so01.jpg
    wdnk0cs1f0f1jpyk.jpg
    243uug2w2224svve.jpg
    d8rya886gt2juia1.jpg
    9of3086xjcx5vy1k.jpg
    0mw9dpoxewm2ujo8.jpg
    gowcxvpesen4zs98.jpg

    eyoxw9wz8h5bn7l2.jpg

    sorry na duplim slikama
    Attachment
    IMG_20190918_221348 (430K)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.