• deda
    28.2k
    Ideme dečki plavi!
  • xavier
    11.1k
    Što se tiče prodanih ulaznica i broja ljudi koji će biti na utakmici, morate uzeti u obzir da su u prodane ulaznice uračunate i godišnje (što je i logično), ali uvijek se može dogoditi da neki od vlasnika godišnjih nisu u mogućnosti doći taj dan.

    Može nešto iskrsnuti i ljudima koji su prije koji dan kupili ulaznicu za ovu utakmicu, gdje neće onima koji su kupili prije mjesec i pol.
  • deda
    28.2k
    Zato ja i šacam nekih 27-28
  • Jaki
    100
    Ajmooo Dinamo bacit se na glavu pa sta bude vjerujemo u pobjedu!
  • reziser
    6.4k
    zatišje pred buru :pray:
  • Hipo
    406
    Kak stoji broj karata gore?
    I dalje se može uzet za 4 sektora.
  • Nino Bule
    11.6k
    Cini mi se 1500 za sjever gore da je ostalo
  • reziser
    6.4k
    opet će biti red na blagajnama pred tekmu
  • reziser
    6.4k
    Kolona od oko 50 autobusa s talijanskim navijačima trebala bi s Bregane pod pratnjom policija biti prepraćena do Zagreba oko 18 sati, a na Maksimiru se očekuju dva sata prije utakmice.
  • reziser
    6.4k
    vjerojatni sastav
    DINAMO: Livaković - Stojanović, Dilaver, Perić, Leovac - Ademi - Olmo, Moro, Gojak, Oršić - Petković
  • SAS1987
    13.5k
    Prema kladionicama Atalanta je veliki favorit.
  • SAS1987
    13.5k
    Kolona od oko 50 autobusa s talijanskim navijačimareziser

    Neka, nemaju oni sanse na tribinama.
  • Sporko
    5


    ja to nekontam
    ima 2 godisnje za sge i kada nemogu ici moju kartu mogu dati kome hocu niti me ko gleda niti kontrolira niti toga kome sam dao kartu
  • xavier
    11.1k
    Prema kladionicama Atalanta je veliki favorit.SAS1987

    Prema kojim kladionicama?

    Koeficijent na Atalantu je debelo preko 2, a to nije ni blizu "velikog favorita".
  • xavier
    11.1k
    ja to nekontam
    ima 2 godisnje za sge i kada nemogu ici moju kartu mogu dati kome hocu niti me ko gleda niti kontrolira niti toga kome sam dao kartu
    Sporko

    Godišnja za Dinamo je neprenosiva i na stadion u pravilu ulaziš s ulaznicom i osobnom iskaznicom. E sad hoće li je netko stvarno pogledati ili neće, to je pitanje sreće. Na zapadu u pravilu ne gledaju, na sjeveru gotovo uvijek. Iako su zadnji put gledali na zapadu, a na sjeveru nisu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.