• deda
    27.5k
    Benfica 29
    YB 28
    Plzen 25
    Trnava 18
    Fener 17
    Anderlecht 12
    Astana 11
    Hapoel 9
  • deda
    27.5k
    Sutra bi mogla biti puštena još koja ulaznica za zapad dolje i istok ako UEFA nije preuzela sve rezervirane ulaznice.
  • Neki tip
    19k
    Jednom kad kažu da je rasprodano - teško da će dodatne karte za iste te tribine ići u prodaju. To će ići, ako takvih bude, drugim kanalima. Ako sutra ujutro/prijepodne ode i ovo za Jug, onda će otvoriti i Sjever gore.
  • Neki tip
    19k
    Moram primijetit da na Predictoru vlada veliki optimizam za sutra.. :smile:

    S obzirom da je bio žešći fijasko u 5. kolu, red je da se sad iskupimo i da netko bude u pravu s ovih 3-0, 3-1, 2-0 ili više.. :cool:
  • reziser
    6.2k

    optimizam stalno vlada
    rijetko tko stavi nerješeno, a još manje na poraz dinama općenito na svim tekmama
    baš smo realni :D :D
  • Draž
    1.1k

    Dinamo je upravo objavil da od 11 sati u prodaju ide kontingent ulaznica koji nam je UEFA prepustila,
  • Neki tip
    19k
    Istina.. ja sam igrao 1-1 za tekmu s Fradijem u gostima, ali drago mi je da sam bio bezrazlozno oprezan.. pa se sad raspistoljih, s opet maalcice opreznih 3-1. :)
  • Neki tip
    19k
    Dinamo je upravo objavil da od 11 sati u prodaju ide kontingent ulaznica koji nam je UEFA prepustilaDraž

    Volim biti u krivu kad je to dobra stvar za nekog, a meni ni iz dzepa ni u njeg. :)
  • Draž
    1.1k

    Lako je tak kad ti je godišnja v žepu ;-)
  • reziser
    6.2k

    zato i služi godišnja :joke:
  • deda
    27.5k
    Kaj je deda rekel :cool:
  • reziser
    6.2k

    deda, ne slušaju nas iskusne ;)
  • Hipo
    406
    Benfica 29
    YB 28
    deda

    Tu se vidi koliko navijača na tribinama gubi dinamo.
    Moglo nas je bit 32 tisuce.

    Cijeli jug za njih 200 :sad:

    U ligi prvaka navijače chelsea, liverpoola od gostiju dijele 2 metra i 20 redara.

    A mi gostima dajemo cijeli jug i kad ih dođe 500 iako se traži karta više.

    Ako se moglo tako protiv werdera 2007. može protiv "svih" drugih u europi.
  • Neki tip
    19k
    Ni za jedan od sektora za koje su puštene dodatne ulaznice nije još rasprodano..

    Iznenadilo me malo, mislio sam da će to planuti.
  • reziser
    6.2k
    doći će i sutra nekih koji nemaju ulaznicu, pa na ticket piont :scream:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.