• Bosna86
    11.5k
    Rosenborg opet kiksao.. Igrali su bez 5 standardnih, ocigledno idu na LP
  • Majki2111
    2.6k
    Gledao tekmu cijelu njihovu. Prvo polivrijeme 0 bodova. Drugo poluvrijeme uveli onog napadača bitnog. Brane se al nisu agresivni. Trebat ćemo puno kombinirat po krilima. Dosta ubacuju i znaju kvalitetno ubacit al ovajputa im nije ušlo ništa. Inicijativu su preuzeli bržim protokom lopte u odnosu na prvi dio ali kreacije ništa nemaju. Ako im odsječemo Soderlunda, tog napadača koji im igra target mana mislim da smo puno napravili. Sredina terena ima je radnička, imali su par puta opasne greške u izgradnji napada i to treba vrebat. I da stoper se povlače kad i je prav linija bloka probijena. Trebat ćemo kvalitetno pucat iz daljine jer će bit prostora, ne prekomplicirat se u kombiniranju oko 16. Ubačaje od odda su čistili dosta dobro tak da to treba izbjegavat isto. Nešto od napadačke tranzicije nije bilo danas.

    Prekidi, ništa specijalno danas. Zabili su iz jednog (uigrani niski ubačaj na prvu stativu) ali i primili. Možda imaju koju uigranu akciju ali ništa za dramu radit.
  • deda
    27.5k
    Strpljenje, pas igra i brza tranzicija. To je ključ pobjede.
  • Neki tip
    19k
    Pristup, agresivnost, Olmo i Hajrović, to su ključevi pobjede. :wink:
  • Mr Anderson
    5.3k
    Prolazimo, nema straha.
  • ZDS86
    205
    Da se opet vratim oko osobnih i karti.
    Trebam kupit ljudima van hr koji dolaze,jel dovoljno pokazat pri kupovini sliku osobne koja je na mobitelu(da se sve jasno vidi).Sutra to idem obavit pa da znam sve odma.
  • Neki tip
    19k
    da, dovoljno je.. ja sam tako kupio za nekoliko ljudi
  • ZDS86
    205
    Odlično onda,hvala.
  • MM17
    221
    Rasprodan zapad!
  • andy
    100

    gore i dolje ?
  • Neki tip
    19k
    Teško da se to odnosi i na gornji dio
  • andy
    100
    Mislil sam si...zapad gore i jug trebali bit dobro popunjeni

    za zapad dolje, istok i sjever nisam sumnjao
  • deda
    27.5k
    Bit će 22-25
  • Majki2111
    2.6k
    SN sutra: Olmo igra protiv Rosenborga, mogući odlazak prolongiran.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.