• kjbz
    25
    Jel to i Istok rasprodan?Sudeći po dostupnim online kartama.
  • Neki tip
    19k
    Da, Istok je rasprodan. Dio je pokriven godišnjim kartama, ostalo rasprodano.
  • reziser
    6.2k
    Uoči play-offa Lige prvaka i utakmice Dinamo - Rosenborg pozivamo navijačice i navijače na veliko druženje s igračima Dinama u Fan shop u Jurišićevoj ulici, u ponedjeljak, 19.8. od 18 do 19 sati!

    Na druženje stižu prvotimci Arijan Ademi, Dani Olmo, Bruno Petković, Lovro Majer, Amer Gojak, Emir Dilaver i Nikola Moro, a za navijače smo pripremili zabavne sadržaje, nogometnu igru, facepainting za najmlađe i druženje s maskotom lavom Plavkom.

    Za potrošeni iznos iznad 300 kuna, svaki kupac na poklon će dobiti jedan kupon koji vrijedi za dvije ulaznice za tribinu Jug za utakmicu Dinamo - Rosenborg. Za potrošeni iznos iznad 500 kuna, svaki kupac na poklon će dobiti dva kupona koji vrijede za 4 ulaznice za tribinu Jug.

    *kuponi se za ulaznice mijenjaju na Ticket pointu na stadionu uz predočenje osobnih dokumenata za svaku ulaznicu. Kuponi se mogu zamijeniti do utorka, 20.08. u 19h. Na dan utakmice nema zamjene kupona.

    Vidimo se!
  • reziser
    6.2k
    VAR će biti u kombijima ispod zapada
    nadam se da neće morati biti u upotrebi

    Ako će biti u upotrebi da li ćemo na semaforu dobiti informaciju?
  • reziser
    6.2k
    OGNJEN OŽEGOVIĆ (25) potpisao je za Rosenborg, u koji je prešao nakon što je posljednje dvije godine bio napadač Partizana.

    Norveški prvak transfer je ostvario samo dva dana prije prve utakmice protiv Dinama u play-offu Lige prvaka.

    Ožegović je za Partizan odigrao 53 utakmice te postigao 18, a namjestio 12 golova.
  • SAS1987
    13.2k
    Nema više zapada gore :cool:
  • deda
    27.5k
    Moglo bi stvarno biti 25.000
  • kjbz
    25
    Jug će ići cijeli u prodaju za domaće navijače,ili samo pola pa druga polovica Norvežanima?
  • SAS1987
    13.2k
    bit će i više, a oćekujem da će otvoriti i sjever gore. Još je dva dana do utakmice a prodaja ide odlično.
  • Jaki
    100
    Idemo pun stadion siguran sam da ce bit najmanje 25 000
  • reziser
    6.2k
    I po meni ce biti vise od 25000...
    Zq sjever se ne zna koliko je prodano. Mislim da ce i sjever gore u prodaju
    Taj je podatak drzavna tajna:sjever dolje,heheh
  • Infinity
    15.2k
    Istok i zapad imaju oko 21.000 s tim da je tu uracunato i ono skinutih stolica na ZG. Ja sam nekad racunao, mrsko mi traziti, al negdje oko 1.500 ako se ne varam. To znaci da je prodano oko 19.500 ulaznica za zapad i istok. Jos ce na to biti jug i sjever. Bit ce preko 25.000 100%.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Koliko je bilo prošle godine protiv YB?
  • Mr Anderson
    5.3k
    Preko 28.000
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.