• Eduardo
    17k
    1z668hlo9xtfuf98.jpg


    Imamo dobar rezultat za uzvrat i veliku šansu za ulazak medju elitu. Sigurno je samo da ništa nije gotovo i da utakmici treba pristupiti bez mrvice opuštanja i podcjenjivanja. Rosenborg nije uopće bezopasan i ne smijemo im dati trunku nade da nas mogu proći.

    Imaju strašnog igrača na lijevom krilu (Samuel Adegbenro) na kojeg će trebati jako, jako dobro pripaziti. Nadam se da će Stojke imati više pomoći nego je to imao u prvom poluvremenu u Zagrebu. Iako, na desnom krilu imaju takodjer zanimljivog igrača ali ipak ne toliko kvalitetnog.

    4. puta idemo na Norveško tlo, nadam se i po prvu pobjedu. vs ODD 0:0, vs Molde 3:3 (ne želim takve drame) i poraz od Branna 2:1. Očito nismo pružili nekakve briljantne predstave gore.

    Idealno bi bilo zabiti rani gol pa ako nas u tom slučaju izbace nismo niti zaslužili LP.

    Nema smisla da dalje drobim...

    EDIT;

    Dinamo je u posljednjih osam godina odigrao 22 gostujuće utakmice u europskim pretkolima i nikada, baš nikada, nije se vratio u svoj Zagreb s porazom. Niti Malmö, niti Budimpešta, čak ni jedno od najprozivanijih ispadanja u povijesti Dinama, ono od Skënderbeua, nisu bili kobni u gostima
    1. UEFA Champions League igrati će? (37 votes)
        Rosenborg B.K.
          5%
        Dinamo Zagreb
        95%
  • Eduardo
    17k
    19 komada zabili su u posljednjih 5 domaćih utakmica, uz 5 glatkih pobjeda. Primili su 4 s tim da su dva puta sačuvali praznu mrežu.

    Sutra u 18:00 im u goste dolazi Stabek (12.mjesto trenutno) koji je zabio u svakoj od posljednjih 5 gostujućih utakmica.
  • Neki tip
    18.8k
    Nego, tko su ova dvojica što su glasali za Rosenborg? Ajmo, imena na sunce! :scream: :lol:
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    ma sigurno je greška bila, slučajno im se pomaknuo miš... nadamo se za njihovo dobro heh
  • deda
    27.2k
    :lol: :lol:
  • reziser
    6.2k
    neka, ljudi imaju svoje mišljenje, trebamo biti tolerantni :D
  • Mr Anderson
    5.2k

    Tipujem na Hipa, ima u avataru grb Young boysa od prošle godine. Sad će stavit Rosenborgov.:joke:
  • Neki tip
    18.8k
    uzeo si mi riječi iz usta! :smile: Ili prstiju.. baš sam mislio pisat da za jednog znam da je Hipo, ali da se traži drugi sumnjivac..

    Hipo, naj se srdit. :wink:
  • Infinity
    15.1k
    Svaku utakmicu netko glasa protiv, nista cudno.
  • marcio amoroso
    31.8k
    Nebi me iznenadilo da imamo i krticu na zoni. Špijuna ima definitivno.
  • ZDS86
    205
    Zasto se uopce zamarate anketama ovdje i koji je tu smisao,na forumu gdje su Dinamovci pitat oce Dinamo pobjedit ili ne.Naravno da ce svi glasat da hoce izuzev kojeg saljivca(jednom samo prilikom
    i ja osobno).Da je neki neutralni forum koji okuplja navijace i drugih klubova onda vec anete imaju vise smisla a ovako evo ne znam,mozda ja ne kuzim nesto vise oko tog.
  • xavier
    11.1k


    Upravo tako. Meni bi zapravo bilo logičnije da forumaši recimo mogu kliknuti "attend" tko dolazi na utakmicu.
  • Neki tip
    18.8k


    Mislim da se anketama baš nitko ne zamara. Ni vjerodostojnijim, odnosno reprezentativnijim od ove.

    Anketa je tu tek da malo "obogati" uvodni post, posluži za bildanje optimizma većini i posluži šaljivcima, kako kažeš, da se zajebavaju malo, prkose ili iskazuju i ovim putem kako "uvijek treba biti oprezan" (naravno da treba) i da je "lopta okrugla". :)

    Kao što je i nama poslužila za par postova zajebancije. :wink:
  • Neki tip
    18.8k
    Meni bi zapravo bilo logičnije da forumaši recimo mogu kliknuti "attend" tko dolazi na utakmicu.xavier

    Slažem se da bi to bilo korisnije. A i zanimljivije.
  • Bosna86
    11.5k
    Vec smo tu temu potezali, likovi iz sprdnje puknu kontru.. Ne zamarajte se s tim
  • deda
    27.2k
    Stvarno im je teško valjda napisati popis igrača koji putuju na gostovanje. :rage:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.