• Jaki
    100
    Al Dilaver kako je doletio mangupcina
  • Neki tip
    19k
    Zapravo je nevjerojatno koliko nam malo treba da povjerujemo, s jedne strane, i koliko dugo nas prati neki pozadinski strah i sumnja, s druge..

    Zbilja se prošlo ljeto osjetilo jako brzo to nesto, da je nes drugacije, bolje. I brzo nas je uzelo..

    I isto tak, ja se i dalje nemrem rijesit, onak posve, nekog pritajenog straha da ce past glupi gol, izgubit nesto "neizgubljivo" i slicno. Razuvjerili su me 10x dosad, ova je momcad zbilja nesto drugo, ali 25+ godina navike se tesko rijesit.
  • reziser
    6.2k
    Livaković, Ademi, Olmo, Hajrović, Petković Leovac, Moro, Stojanović, Perić, Dilaver, Oršić

    ajmo dečki!!
  • Eduardo
    17.3k
    Očekivano.

    Izete, ajmo proradi više. Dosta je bilo za******nja.
  • marcio amoroso
    32k
    Čak mislim da Izeta imam na predictoru.
    Samo jako :strong:
  • reziser
    6.2k
    Nek svatko odradi svoje zadatke i neće bit problema
    Izet, Petko, Moro, svejedno
  • xavier
    11.1k


    Ja ga imam i to je zadnja prilika koju mu dajem :cool:
  • marcio amoroso
    32k

    Ja mislim da i Bjelica slično razmišlja :grin:
  • Eduardo
    17.3k
    Jeličić trola Cicu :yum: gledaju sažetak protiv Celtica i kaže Joško; 'Šefe, odlično ste pripremili utakmicu osim jednog malog detalja (izvadio Joška i uveo Mujčina) kod 2:0. Tu smo pali i dobili utakmicu 3:0.'
  • xavier
    11.1k


    Kaže mu "na 2:0 vadiš najboljeg igrača..." :grin:
  • Neki tip
    19k
    danas se nešto slažem s tobom oko igrača na više tema.. :) i ja "tipovao" na Hajru, a dug mu se samo gomila.. pa da naplatimo danas :)
  • marcio amoroso
    32k

    Haha, danas je Hajrin dan. I naš, nadam se :cool:
  • Eduardo
    17.3k
    još je rekao nešto u stilu kad su prikazali njegov klizeći; 'pogledaj kako ginem za plavu boju' :sweat:

    Mene počela neka nervoza... Do sad ništa, a sad me baš pere. Valjda uvalimo brzo neki gol, pa nek oni zabiju 4 ako mogu (a ne mogu, bar nama).
  • marcio amoroso
    32k
    Ja i deda smo prošle godine gledali YB skupa u ZG i rekao sam mu da mi nije krivo što smo ispali jer sam osjećao da još nismo dorasli ligi prvaka. Ovaj put imam osjećaj da nebi bili kanta za napucavanje i volio bi tu LP na Maksu.
    Ajmo Dinamo :love:
  • xavier
    11.1k


    A Pletikosa kaže "mislio sam da ćemo gledati ovogodišnje igrače, a ne vas", a Jeličić "ima puno toga za pokazati kad MI često igramo LP"...Pletikosa promrmlja "vratit će se Hajduk".

    :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.