• kjbz
    25


    trenutno na 775...neka nastavi ovim tempom,a moze i malo sporijim i otici ce sve :ok:
  • Hipo
    406
    Hvala.
    U sat vremena s 1057 na 775, fino.
    Deda i kjbz nastavit nas izvještavat kod bitnijih promjena.
  • Carrasco
    4.1k
    Upravo rasprodan prvi sektor na jugu
  • kjbz
    25
    Rasprodan i drugi sektor,broj ulaznica pao na 618.
  • Carrasco
    4.1k
    Možda će otvorit sjever gore sutra
  • Majki2111
    2.6k
    Svi su u konkurenciji osim Andrića i Moharamija koji se polako vraćaju.

    Ivanušec prijavljen za Europu, upitan za sutra, ali u konkurenciji za uzvrat.

    Rosenborg: Igraju 4-3-3, a brane se sa 4-5-1, dobra krila, a napadač njihov Soderlund je 2 klase bolji od Ferencvarošovog.

    Igrači nisu dobili nikakvo predavanje o VARu sutra, nikakvu edukaciju prije utakmice, igrat će po instrukcijama trenera stečenih u Poljskoj. Reko je da je bilo škakljivih situacija.

    Prvih 11 se neće razlikovati puno u odnosu na Budimpeštu. Sve dvojbe riješene ima.
  • deda
    27.8k
    Još 492 ulaznice za sektor jug 3 i 4, te zapad dolje 9. Jug 5 i 6 će vjerojatno biti otvarani sutra. Sjever dolje nije rasprodan ni blizu. Sjever gore sigurno neće ići u prodaju jer neće biti potrebe. Ulaznice sutra su jug - 70, sjever - 100, zapad ako ostane koja - 250.
  • Tuba1986
    69
    Jel ide neko sutra poslije tekme za Koprivnicu? Trazim prijevoz
  • Neki tip
    19.2k
    pa dobro, 23 ili 26 tisuca i nije posebno ključno.. Sjever će grmjeti, bilo 3.5 ili 5 tisuća, puni Istok će dopunjavati ko i inače, mi sa Zapada ćemo se odazvat ak nas se pozove (puj fuj.. :) nego, prošle godine se zapadnjake ignoriralo, što mi je na istoku išlo na živce, jer sam ostao uskracen za "Zagreb" sa suprotne tribine :)), sve u svemu podrška će biti kako treba.

    Dovoljna da se "ostavi srce na terenu" i "preore isti", "da 120%" i "gine jedan za drugoga i za publiku".

    Savršeno sam miran, tek pozitivno uzbuđen, iako obicno nervozan uoci velikih tekmi (kad da se o meni radi). Bit ce to dobro.
  • Hipo
    406
    mi sa Zapada ćemo se odazvat ak nas se pozove (puj fuj.. :) nego, prošle godine se zapadnjake ignoriralo,Neki tip sa Zapada

    Sjever vas sigurno neće zvat.
    Većina zapada je ekipa protiv bbb a za mamića, realno.
  • BluePhone67
    3.2k
    nego, prošle godine se zapadnjake ignoriralo,Neki tip sa Zapada

    Ispravak netocnog navoda, mozda ali samo mozda jer nisam 100% siguran da nisu zvali "ajmo zapad" , al sam siguran da se zvalo "ajmo cijeli stadion" gdje nisam cuo da ste se onda javili.
  • Neki tip
    19.2k
    Ja sam ja, a drugi ljudi na zapadu su - drugi ljudi, valjda raznih ima. Kako bilo, nisam se imao kad "ne odazvati", kad sam proslu sezonu proveo na Istoku gdje mi je i "rodno mjesto". U navijanju ću, onoliko koliko sjever ukljuci, da tak kazem, ostale tribine - sudjelovati uvijek. Kao sto sam vise puta napisao, na Zapadu sam jer klinca nisam mogao voditi na Istok ni na jednu "veliku tekmu", jer je imao 6 godina i k tome je sitan. Svi stoje i on ne vidi niš. Mada, nema ni neke potrebe za opravdanjem, svatko sjedi gdje hoce i za sto kupi kartu. :)

    Anketu među ekipom ni na istoku ni na zapadu nisam provodio.

    Na Dinamo - Zagreb "dozivanje" bi se Zapad sigurno odazvao. Naravno, ne pada mi napamet parničit sa Sjeverom braneći Zapad. Kao sto rekoh, ja sam ja, bez obzira na to jesam li dio manjine il vecine.
  • deda
    27.8k
    418 što znači da se i online prodaju ulaznice.
  • Draž
    1.1k

    Potpisujem napisano. Identičnog sam razmišljanja i u istoj situaciji.
  • Carrasco
    4.1k
    Jug 3 rasprodan
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.