• Eduardo
    17.3k
    Perić se pretvara u ozbiljnog, jako ozbiljnog stopera.

    Jučer sam imao osjećaj da će Izet proraditi, a on daleko najlošiji igrač na terenu bio. Stvarno ne znam koji mu je vrag. Možda i njemu treba ozbiljna konkurencija.

    Rezultat dobar, moglo je i bolje ali nećemo cjepidlačit.
  • Hipo
    406
    U ovakvoj utakmici bi nam ulasci majera i kadziora vjerujem donjeli puno više mirnoće za uzvrat.
  • El Capitan
    74

    Ja isto već vidim kako povedemo protiv recimo Juventusa, a da si ne laskamo da smo preko noći postali velesila, ma i protiv Eintrachta a onda se zatvorimo u kornjaču i igramo na kontre, ja bi se isti tren digao i otišao doma jer znam kako je to uvijek završavalo. Panika i valovi protivničkih napada, sjedimo golmanu u krilu i na kraju 'kako to, kako to?'.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Očekujem u uzvratu na desnom krilu Šituma u prvih 11 umjesto Izeta.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    ne vjerujem, lik je otprilike isto koristan na desnom krilu ko i Izet, znači nije. Mislim da je vjerojatnije da bi mogo Ivanušec odigrati tu utakmicu na krilu, odnosno to bi bila bolja ideja, ali poznavajući Bjelicu nema šanse da se to dogodi.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Šitum bi mogao unutra radi onog crnca. Pero ga ne može sam zaustaviti, a Šitum je dosts posvećen obrani. Prema naprijed nije ni Izet puno napravio.
  • El Capitan
    74
    Izet nije puno napravio jer ne zna igrati prema nazad i kad mora a to ga toliko troši da više ne može ni prema naprijed.
  • reziser
    6.2k
    onaj Samuel iz rosenborga me oduševio, radio nam je popriličan nered u obrani i kad su dvojica bili na njemu
  • deda
    27.6k
    1,5 vrijednost, 24 godine, Rosenborg ga platio 1,6
  • deda
    27.6k
    A mi dali za Belog 2,5
  • xavier
    11.1k
    onaj Samuel iz rosenborga me oduševio, radio nam je popriličan nered u obrani i kad su dvojica bili na njemureziser

    Već sam vidio komentare kako "košta samo 1,4 milijuna" i da ga treba odmah kupiti.

    Kad će ljudi shvatiti da "vrijednost" na TM nema previše veze s onim što klub traži za igrača.
  • reziser
    6.2k


    lako s tuđim q... po plotu lamatat :D

    nego vidio na sjeveru dosta crnih majici s natpisom sesvete 1986 ;)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.