• Papastrumf
    9.4k
    Umjesto koga bi ga stavio u ovakvoj utakmici? To bi bilo samoubojstvo. Previse igraca ofanzivno orijentiranih.
  • Bosna86
    11.5k
    Hajrovica? Lik se opet nije sastao s loptom, a sve njihove opasne situacije su bile preko njega
  • cron1ck
    1.5k
    Evo sad izašla vjest da VAR uopce nije pregledao je li bila ona ruka za penal, pa sta onda uopce postoji taj VAR?
  • runtothehills
    382
    Prvih 30 minuta prvog poluvrijemena odlicni. Brzina, nikakve visoke lopte, strpljivi.
    Za ostalih 60 minuta, jedna ozbiljnija ekipa bi nam vec 5 komada utrpala. Dosta konfuzno i bez nekakve lucidnosti sto se tice dodavanja, pogotovo u drugom poluvrijemenu. Vezni red, gledajuci Budimpeštu, nije po meni odigrao na razini, ali ok... bitan je rezultat.
  • Dudu
    2.6k
    Jos jedna europska utakmica odigrana rutinski bez previse trzavica i sekunde sumnje u neke nes(p)retne okolnosti.
  • LovroZG
    1.3k
    Nije to bio penal, povlačio je Norvežanin ruku i skoro ga je uz tijelo pogodila, ne sudi se to baš, jbg.

Tekma savršeno odrađena. Sve se odradilo kak spada. Jedino nam je onaj lijevi Nigerijac radio probleme, čudim se da Šitum nije umjesto Hajrovića ušo da pomogne Stojanoviću.
  • cron1ck
    1.5k

Pa ne znam bas, moje misljenje da je isao prema lopti i podigao je. Nema tu puno price jer ruka nije bila uz tijelo.
  • LovroZG
    1.3k
    Ja ti sam mogu reć da nije išo rukom prema lopti već ju je povlačio prema tijelu. Jasno se vidlo na TV-u.
  • Dudu
    2.6k
    Mogao se svirati, ali ovo su bas situacije koje ne mozes 100% potvrditi. Ruka jako blizu tijela ruka, a i velika blizina, nije isao rukom i sirio obujam, .iako nije prirodan polozaj ruke, dakle bas nezgodna situacija
  • Jaki
    100
    Dobro je ali po meni nam treba jos jedan zadnji vezni Moro je drugo pol stao.
  • markoli
    1.6k
    Odličan rezultat za uzvrat. Igra generalno dobra, ali onih 20-ak minuta iz drugog poluvremena kada smo totalno energetski pali i nismo mogli normalno loptu iznesti nam se ne smije događati ako mislimo osvajati bodove u LP.
  • BluePhone67
    3.2k
    hvala nasem sluzbenom fotografu Zone Dinama na jos jednom vrhunskom odradjenom poslu :up: :strong:
  • Neki tip
    19k
    Fotke super.

A tekma..
    Uz dobru igru (i to ne cijelu tekmu), ali ništa više od toga, relativno glatko pobijedili solidnu momčad - ja zadovoljan. Ni trunka nervoze prije utakmice, nema je ni uoči uzvrata. Dinamo je baš dobra momčad.

I ne slažem se da bi nam "neka ozbiljna momčad utrpala 5 komada". Niti u onih 20-25 minuta očitog pada.
  • reziser
    6.2k
    vrlo lijepa i ugodna večer na stadionu. Brojka navijača po našim predviđanjima. Navijanje odlično, iako nam igra u 2 poluvremenu nije baš dala motiv za to, ali se navijači nisu predavali.

Stepenice konačno slobodne (jel teško ne sjedit na stepenicama!?!). Baš me zanima da li će se naći neka jako pametna osoba i opet naći neku grešku na tekmi da nas se kazni? :((((

kaj se tiče VAR-a, govorio sam i govorit ću. VAR pomaže, ali nikako i nikad neće svesti greške na 0.
    tu imamo 2 ljudske procjene. Prva je da se uopće VAR pozove...ljudska procjena. a druga je da sudac opet procijeni nakon gledanja VARA koja je odluka točna.
    Naravno da će VAR pomoći ali neće spriječiti sve pogreške.

Oršić jako dobar, Dilaver, odličan, Perić bez greške, za Ademija šteta da bar jedna lopta nije ušla u gol. Najlošiji opet Izet...