• xavier
    11.1k
    kad sam prošle godine kupoval za druge, mogal si birat mjesta i vidjet koliko je slobodnih karatareziser

    I ja sam prošle godine kupovao sjever gore za Benficu i birao si mjesta.

    Istina, bolje da nisi jer je svaki put od trenutka kad si kliknuo na neka mjesta do završetka transakcije (znači 10-15 sekundi), i netko drugi kliknuo na ista mjesta pa je pisalo da više nisu dostupna. Uspio sam iz valjda 20. ili 30. pokušaja :rage:
  • SAS1987
    13.3k
    Na ulaznice.hr piše da je na prodaju samo 119 ulaznica na 6 sektora. Ili nisu napravili update broja ulaznica ili je doslo do grijeske.
  • kjbz
    25
    Evo,sada piše 375
  • reziser
    6.2k
    GNK Dinamo - Rosenborg B.K.
    Stadion Maksimir
    21.08.2019. u 21:00
    Slobodna mjesta: 375
    Cijena ulaznice: 70/250 kn
  • reziser
    6.2k

    I ja sam prošle godine kupovao sjever gore za Benficu i birao si mjesta.xavier

    xavi, zar sjever gore, do tog je došlo prošle godine? :cool:
  • xavier
    11.1k
    xavi, zar sjever gore, do tog je došlo prošle godine? :cool:reziser

    Pa ne za sebe, ja sam imao godišnju.
  • davidinamo
    342
    kuh9aoj5mor1yl98.png
    Izgleda da cijeli jug pripada nama
  • Majki2111
    2.6k
    Ako je tako zašto nije otvoren sjever gore??? Moguće radi organizacije??
  • davidinamo
    342

    Ja sam samo stavio sliku ne znam šta ti sad hoćeš od mene.
  • Infinity
    15.2k
    kad sam prošle godine kupoval za druge, mogal si birat mjesta i vidjet koliko je slobodnih karata
    ove još nisam gledao, sad vidim da je ovo sranje
    kupiš recimo 4 karte pa te razbaca?!
    reziser

    Anderlecht je bio zadnji kad si mogao birati mjesta. Bio sam protiv istih i sjecam se kupovine. Vec protiv Plzena je bio ovaj sistem koji je sad i uopce te ne razbaca, dobijes karte u nizu. Bio sam i na toj utakmici i kupovao sam karte koje sam dobio tako u nizu.

    Ovaj sistem je puno bolji, jer mi se dogadjalo za Fener recimo da sam nekoliko sati pokusavao kupiti karte i dok dodjem do placanja vec pise kako su karte kupljene od strane druge osobe. Ovako sistem odredi druge karte i ne moze se dogoditi da su dvije osobe kliknule na ista mjesta.
  • Guinness
    1.9k
    Ako je tako zašto nije otvoren sjever gore??Majki-Papi2111

    Možda će norvežani tamo
    :cool:
  • Jaki
    100
    Odlicno ajmo jos jedan bez primljenog gola i cisti penal ne kuzim sta taj var radi? I steta za precku
  • Bosna86
    11.5k
    Slicna igra kao protiv Ferenca.. Puno smo bolji od ovih, moglo je ovo i bolje.. Zasto mali Majer ne igra je jedna od vecih misterija
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.