• Neki tip
    19.4k
    ja sam ga i igrao u Predictoru, dijelim osjećaj da će Izet danas biti glavni. :)

    A dijelim i kritičnost spram njegovih igara..
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    predobar video za nabrijavanje malo :D

  • Jaki
    100
    I ja imam osjecaj da ce Izo danas eksplodirat
  • reziser
    6.4k

    kaj treba dodatno nabrijavanje? :D
  • reziser
    6.4k
    Nogometaši Dinama imat će sjajnu navijačku podršku večeras na Maksimiru u prvoj utakmici playoffa za Ligu prvaka protiv Rosenborga.

    Prema posljednjim informacijama kojima baratamo, za večerašnji je ogled prodano oko 24.000 ulaznica (jednokratne ulaznice plus godišnje).

    Nema više ulaznica za tribine Zapad dolje i Istok, a jako je malo ulaznica preostalo za tribinu Zapad gore.

    Navijači još mogu kupiti ulaznice za tribinie sjever i jug.

    Kao i u svim lanjskim utakmicama u skupini i kasnije u europskom proljeću, Dinamo će i danas otvoriti fan-zonu.

    Od kipa bacača diska do ticket pointa, jelo, piće, nogometna atmosfera. Za one koji idu na utakmicu i one koji nisu uspjeli nabaviti ulaznicu. Bit će i igara, animatora, voditelj, DJ... Sve to do 23.30. I na samom stadionu bit će tzv. fan TV, razgovori s bivšim igračima, publikom, razne nagrade.

    Dinamo sprema spektakl i oko terena, a na travnjaku će se za zabavu pobrinuti igrači i trener Bjelica.
  • Infinity
    15.2k
    Ne znam za vas, al ja nikad nisam bio ovako smiren pred neku, pogotovo ovako bitnu utakmicu. Razbit cemo ih.
  • reziser
    6.4k
    Poplava karata na njuškalu po bijesnim cijenama :rage:
  • xavier
    11.1k
    Poplava karata na njuškalu po bijesnim cijenama :rage:reziser

    Sponzorske karte.
  • SAS1987
    13.5k
    Poplava karata na njuškalu po bijesnim cijenama :rage:reziser

    Treba im dati koji samar ili dva i uzeti karte.
  • Eduardo
    17.6k
    Zanimljivo će također biti vidjeti u kakvom će se sastavu suprotstaviti Dinamu na Maksimiru. Otprilike bi to moglo izgledati nekako ovako: André Hansen - Vegard Eggen Hedenstad, Tore Reginiussen, Even Hovland, Birger Meling - Mike Jensen, Marius Lundemo, Anders Konradsen - David Akintola, Alexander Søderlund te Samuel Adegbenro. Prvo ime ove momčadi bez ikakve je sumnje Adegbenro. Njega se Modri moraju posebno paziti.

    2017. godine je samostalno rastavio Ajax na proste faktore, i to Ajax koji je već sljedeće godine igrao polufinale Lige prvaka. Pažnju valja također obratiti na lijevog braniča Birgera Melinga i iskusnog napadača Soderlunda, najboljeg strijelca kluba. Istovremeno je najslabija karika momčadi centralni branič Even Hovland. Nekad je bio član i reprezentacije, doveo ga je Wolfsburg, ali je u međuvremenu sasvim nestao sa scene.
  • deda
    28k
    Jebem vam mater da vam jebem. Sad od jednom ima i zapada 3 i 8. :rage:
  • Dudu
    2.6k


    Bas su jebeni, racunica za uzet 50 kn vise po glavi :D
  • reziser
    6.4k
    Jebem vam mater da vam jebem. Sad od jednom ima i zapada 3 i 8. :rage:deda

    zakaj nama mater :rofl:
    prodaj na njuskalu istok i kupi zapad :joke:
  • Majki2111
    2.6k
    Kaj jebilo sada?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.