• Infinity
    15.2k
    Neka sica, HD ce tu pograbiti vecinu, mi i Lokosi cemo dobiti zajedno manje nego oni sami. Da ne racunam sad, al mislim da nama ide 1%, Lokosima 0.5%, a HD-u 3.5%. Vjerujem da ce na Sigetu financirati vrhunski vatromet :rofl:
  • deda
    28k
    2,5 HD
    0,5 Loksa
    1,25 Dinamo
    0,75 Inter
  • Infinity
    15.2k
    Inter sam smetnuo skroz, njihov dio dao HD-u. Sibenik je imao proracun 5m kuna i usao u Prvu HNL. 0.75% od 50m za Broza bi Interu pokrilo pola budzeta. Za drugu polovicu mogu usicarit transfer, dva. Toliko su plakali, a izgledno je da ce i bez Broza vjerojatno biti drugoligas koji je najlakse popunio budzet unazad godinama. Imaju igrace za koje sigurno mogu uzeti po par stotina tisuca eura.
  • deda
    28k
    Inter Milan :wink:
  • Infinity
    15.2k
    Zar nije bio u Zapresicu prije Dragovoljca?
  • deda
    28k
    Nije
  • Infinity
    15.2k
    Nesto sam onda gadno smetnuo :brow: Na prvu se sam ne bih sjetio, al kad si spomenuo Inter dao bih se kladiti da je kao klinac bio kod ovih.
  • Kwedi
    3.8k
    Na stranicama ministarstva financija bit će ovaj mjesec objavljena polugodišnja slika prihoda i rashoda Dinama tak da bi mogli znati koliko je sve otišlo u pizdu materinu zbog virusa
  • The Undertaker
    4.1k
    Ja mislim da će rezultati biti nikad bolji. Prihodi ostali isti a smanjili sve troškove.
  • Kwedi
    3.8k
    Ustvari u pravu si. Zajebo sam se jer Olmo ulazi u ovu godinu, zaboravio sam
  • deda
    28k
    Ažuriranje 3.8.2020.

    Prihodi Dinama od transfera i europskih takmičenja u kalendarskoj godini 1.1.2020.-31.12.2020.:

    18,67 - odšteta za prijelazak Danija Olma u RB Leipzig
    2,00 - bonus po transferu Danija Olma za ulazak RB Leipziga u Ligu prvaka
    1,40 - 10% od transfera Amira Rrahmanija iz Verone u Napoli prema ugovoru
    1,47 - transfer Adriana Šempera u Chievo Verona
    0,21 - 1,75% transfera Dejana Lovrena iz Liverpoola u Zenit St. Petersburg prema fondu solidarnosti
    0,97 - transfer Roka Baturine u Ferencvaros

    24,72 milijuna Eura ukupno
  • Bosna86
    11.6k
    Kakvo je stanje sa Brekalom i Brozovicem? Tu isto imamo neke postotke... Da smo normalan klub ovo bi bilo dovoljno da se zatvori godišnji proračun, mi vjerovatno nismo ni na pola
  • deda
    28k
    Brozović je 10% plus fond solidarnosti, za Brekala ne znam, ali vjerojatno isto tako.

    Edit: sad sam gledao neke stare članke Brekalo je izgleda 20% od sljedećeg transfera

    Od Šunjića recimo imamo 30% od sljedeće prodaje, a kod Olma 20% od razlike novog transfera i ukupnog primitka od Leipziga.
  • Infinity
    15.2k
    Od Joze imamo 50%? Kako se pricalo da je to posao stoljeca, da cemo uzeti nevidjenu lovu na njegovom transferu u Englesku, a covjeku ce iduce ljeto isteci ugovor koji vjerojatno nece biti produzen. Gore je pet sezona i svih pet je vukao neku ozljedu od barem mjesec dana, a vrlo cesto i po 2-3, pa i vise. Bit ce ludi ako mu produze, a jos ce ludji biti netko ako da ozbiljnu lovu ovo ljeto.
  • Bosna86
    11.6k
    Ne znam jesam li to ranije ovdje pisao, ali gledajući ove brojke kroz godine sam razvio dojam da Dinamo MOŽE i MORA sam izgraditi svoj stadion.... Polazišna točka mi je Viktoria Plzen... Slično tržište, geografska lokacija, reputacija u Europi i sta sve već ne. (Mislim da mi čak i imamo bolju reputaciju, s obzirom na kvalitetu naših igrača i iznose transfera, ali ajde to je subjektivno pa ću preskočiti ) .. Njihov budget nikad ne prelazi 25 mil eura...

    Uzeti ću za primjer da ove godine udjemo u Ligu prvaka i prodamo Livakovica( npr Grbic zamjena) i još Moru/ Gojaka... Ulazak u lp je oko 25-30 m, Livakovic i Moro 15-20 m i još dodamo na to 5-10 m od postotaka za Brozovica i Brekala... Mi tu već pričamo o 70-80 mil eura i zašto mi onda ovisimo o jebenome gradu, državi ili kome već...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.