• Kwedi
    3.8k
    60,15 Ukupnodeda

    ovo je okej pratit po sezoni, al teško bu usporedivo jer su izvještaji isključivo vezani uz godinu, a ne sezonu (što je suludo jer logika bi bila da gledaš uspjeh po sezoni) pa ne znam kolika je vajda od ubacivanja olma ako se neće znati ostali prihodi koji su trenutno nepoznati.
  • LovroZG
    1.3k
    I to što kažeš pitaj boga jel Dinamo uopće vidi novce i od UEFE, vjerojatno je Mamić poslo svoj račun "slučajno" umjesto Dinamov UEFI da njegu sjedaju novci...Dragon1Warrior123

    Dobro sad, ajmo ne pisat baš takve bajke...

    A i za ulaznice i članarinu - tu nismo zaradili više od 2,5 milje €, nemam sad vremena ponovno računat i zapisivat sve, to sam za sebe napravio ranije, al sve cijene godišnjih, članarica i pojedinačnih ulaznica su na netu pa možeš sam izračunat zaradu imajući u vidu broj godišnjih i broj navijača na pojedinoj utakmici.
  • Dudu
    2.6k
    Prihodi-i-rashodi-Dinama-768x497.png

    Zanimljiva usporedba kako budžet varira, u oči baš upadaju prihodi 2006. i 2016. koja razlika u 10 godina..
  • markoli
    1.6k
    Koliko je onda glavni sponzor dao? Točniju sliku bi sada trebali vidjeti kada je prošla puna kalendarska godina?
  • NORTE
    9k
    Stopirane su rate koje su u Dinamo trebale dolazit za Olma, Šunjića, Benkovića i Ćorića. Pretpostavljam da je u prvoj rati za Olma koja ide odmah prilikom transfera prije 2 mjeseca sjelo barem 5 milijuna eura.
  • Bosna86
    11.5k
    Stopirane su rate koje su u Dinamo trebale dolazit za Olma, Šunjića, Benkovića i ĆorićNORTE

    Nisu stopirane, FIFA i Uefa tek rade na zakonu koji će to omogućiti
  • Kwedi
    3.8k
    da im zaista gori pod nogama mogli su napravit faktoring rate Olma, za neki sitni postotak koliko bi banka dobila. Ništa neuobičajno, primjerice tako je Hajduk za Niksija dobio keš odmah.


    Al zašto bi se uopće sumnjalo kad Aj nou evriting vil go vejl, iz es šold mi NK Dinamo, nema predaje!
  • Kwedi
    3.8k
    jeztq7qit4l0gq19.png

    dobar promet fan shopa
  • SAS1987
    13.3k
    dobar promet ali vjerujem da dinamo može i mora barem par puta bolje. Mislim da je ovaj promet u rangu ili nešto više od NK Maribora koji ima puno manje navijača ali su zato puno jači u marketingu.
  • deda
    27.5k
    Da li znamo je li to samo promet shopa na Jelačić placu ili oba?
  • Kwedi
    3.8k
    Mislim da je to Jelačić plac i web shop .
    Ono oko stadiona mislim da klub samostalno fakturira i to je preko udruge.
  • Pop corn
    4.8k
    I Advent bi trebao biti u tome. Kucica koju si imali na Trgu....
  • bbb medimurje
    2.9k
    Ne kuzim kak opet tak veliki rashod
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.