• xyz
    840
    Što nemamo i 20% od More? To bi od ovih 1.5 mil eura za posudbu bilo 300K...
  • deda
    27.5k
    Obračunao :up:
  • Robredo276
    265
    Hm, jeste sigurni da se i od posudbi računa 20%? Meni to nema nikakvog smisla.
  • deda
    27.5k
    Idemo s pretpostavkom da je otkup siguran, a cijena posudbe definitivno na kraju ulazi u iznos transfera.
  • NORTE
    9k
    15,64 nagrada UEFE za ulazak u Ligu prvaka
    6,82 nagrada UEFE za ulazak u Ligu prvaka na osnovu 10-godišnjeg koeficijenta
    deda
    Ovo jednostavno mora u jačanje momčadi kako bi bila europski konkurentnija i nastavila dominaciju u ligi koja je ključna za daljnji rast kluba.
  • Ludovic IX
    5.1k
    kad bi bilo sve pošteno pa da sva lova koja uđe u klub , tamo i ostane za troškove kluba, vjerujem da bi se 10 miliona moglo svake sezone mimi ovih 6-7 koje obično ulažemo u transfere dodatno uložiti.

    moje mišljenje je da je naš proračun napuhan za tih 10 miliona koji odlaze u rikverce, napuhane naknade i dr.
  • marcio amoroso
    31.9k

    Naravno. Još k tomu moramo nadodati nepotrebno visok broj igrača koji se tek ovo ljeto ekstremno smanjio.
  • Mlađi referent
    10.4k
    Povećanje od 32% za merch i 33% za članarine je vrlo pozitivna stvar
  • Jurki
    8.4k
    procital clanak, moze komotno u shit of the day. Glupan novinarski koji je nasral svasta... samo za EL prosle godine se uprihodilo prek 10 milijuna eura a to se sve isplacuje na kraju tekuce sezone kolko je meni poznato...ak je Dedina evidencija tocna a vjerujem da je, ovaj novinar je svasta nasral bezveze..
  • SAS1987
    13.3k
    Dinamo može i mora od marketinga (sponzori, ulaznice, shop itd) imati barem deset milje godišnje.
  • deda
    27.5k
    Ovo je sasvim normalan i očekivan izvještaj za prvih 6 mjeseci jer Dinamo 3/4 prihoda ostvaruje u drugoj polovici godine.
  • Jurki
    8.4k
    slazem se da trebaju prihodi od tih stavaka biti bolji al otkud znamo da su to tocne brojke kad je nagruval glupan svasta u clanku? Al dobro recimo da je taj dio tocan.
    Nije problem clanak ko clanak nego se potencira pljuvacina po klubu kao da nemamo za biber. Znamo svi da su pokrali pare al da su ukupne brojke takve to nije tocno. I opet negativna slika o klubu se šalje u javnost. U tome je najveci problem. Svi mi kritiziramo ako nekaj ne valja ali pisati totalne lazi u medijima je stvarno dno dna.
    Stvarno mi je vec pun kurac medijske pljuvacine po klubu.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Dinamo može i mora od marketinga (sponzori, ulaznice, shop itd) imati barem deset milje godišnje.SAS1987

    Dinamo mora naći generalnog sponzora koji će dati ozbiljniji novac. Klub je prisutan na europskoj sceni, u zadnjih par sezona bilježi ozbiljne rezultate i mora se naći netko tko će to honorirati sa par milijuna godišnje. Ona Lana je bila smijurija, a PSK tek malo bolji. Tu postoji ogroman prostor za napredak.
  • Bosna86
    11.5k

    Nacional i nogometplus su sada jedno… Ovi im rade sportski dio, sta dalje da se priča
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.