• Infinity
    15.2k
    Ne mogu. Mozda i mogu nesto sitno, al da popolovis rashode? Nema je*ene sanse. Mozes smanjiti lovu za posrednike i to je to.

    Porediti se financijski s Bruggeom je nemoguce. A sutra bi za taj Brugge rekli da je sramota ako ih ne prodjemo. Kao sto se moglo vise protiv Salzburga koji je ovo ljeto potrosio 30 milijuna eura.

    Ja se s tim klubovima ne bih takmicio u potrosackoj moci. Na kraju mi za cifru koju trosimo ostvarujemo bolji rezultat nego oni za cifru koju oni trose.
  • The Undertaker
    4.1k
    Mislim, realno je da mi zadnjih nekoliko godina postižemo rezultate koji su objektivno iznad našeg nivoa. Budžet nam je tri puta veći od prvog sljedećeg kluba i sve se zaradi na tržištu, bez donacija države. Sve to rade ljudi koji se ovdje vode kao neznalice i lopovi. Kako je to moguće?
  • plavi67
    920

    naravno, a gdje je novac od prošlih transfera? olmo, gvardiol, itd.?

    uprava je nelegitimna pravno gledano jer ju nisu birali članovi kluba niti su članovi kluba birali povjerenika. sukladno zakonu o udrugama svaki član ima pravo birati i biti biran. točka. amen.


    papstrumf ti je rekao. posrednicima se isplaćuje lova, koliko ide agencijama raznim na račune u belizeu, švici, tajlandu?? koliko? sigurno pola love od transfera klub izgubi što je i pravomoćnom presudom potvrđeno frende.


    točno, posrednicima sigurno ide preko 30 posto. a ono što mi neznamo, gdje završava silna lova? koliko štetnih ugovora je dinamo sklopio s igračima, trenerima, odštete? to su sve suludi i štetni za nkdz potezi.
    naravno, teško se s njima uspoređivati, ali da se može duplo bolje i jače, može!
  • The Undertaker
    4.1k
    A tko zaradi tu lovu koja se krade?
  • deda
    28k
    Ljudi su uvijek skloni olako rasuđivati. Da je ekipa u Dinamu tako nesposobna kako se tvrdi mi bi bili 3. u prvenstvu i igrali grupe u Europi svakih 5 godina. Kakve su tek onda uprave tovara, Rijeke i ostalih prvoligaša? I koji su to onda kadrovi u Hr koje mi možemo angažirati za dodatni iskorak?
  • plavi67
    920

    dinamo je dinamo i uvijek će talentirani i najbolji igrači doći u dinamo! zar su ti lopovi zaslužni za talente koji treniraju i prodaju se?
    ti ljudi su isti ljudi koji su bili suradnici dugogodišnji s pravomoćno osuđenim odbjeglim kriminalcem. točka. amen.
  • deda
    28k
    Plavi 67, to što je netko kriminalac nema apsolutno nikakve veze s tim jel sposoban ili nije.
  • The Undertaker
    4.1k
    To mu i ja probam naokolo reći.
  • Nino Bule
    11.5k
    Mislim da su dvije stavke jasne di se krade, isplate posrednicima, a druga je bila ogroman broj igraca na ugovorima koje ne bi nigdje drugdje dobili osim u dinamu. Kadar je skresan ovo ljeto tako da se i tu neki pomaci vide.
    Bolje se moze, ali pricat o duplo, i skresanju rashoda za pola je smjesno, ima 101 opravdana kritika ove nelegitimne i nelegalne uprave, ali pricanjem bajkica nista necemo postic
  • plavi67
    920
    ok, predsjednik kluba je mumija. predsjednica uprave je vlatka peras. ostali članovi su amra i milicajac.
    članovi izvršnog odbora su: https://gnkdinamo.hr/hr/Club/ExecutiveBoard?RenderOutline=False
    predsjednik no je čovjek koji je rekao bbb da si osnuju novi klub.

    vi želite reći da su ti ljudi zaslužni što je dinamo to što jest? ne mogu vjerovati da ima ljudi koji smatraju da je ova uprava zaslužna za rezultate koje postižemo.

    nemojte jajduk spominjat jer su druga priča i drugi svijet. jedina razlika nas i njih je što mi imamo pare koje se došle igranjem lp i prodajom igrača.
  • deda
    28k
    Tko je zaslužan?
  • The Undertaker
    4.1k
    To kresanje rashoda je tipična floskula nekoga tko ne zna posao. Brbić mi prvi pada na pamet. I prihode i rashode treba povećavati a ne smanjivati. Pa neće klub postati konkurentniji u LP ako smanjuje plaće igračima itd...
  • plavi67
    920
    dinamo ,ne uprava i lopovi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.