• Papastrumf
    9.9k

    Podigne godisnju na karatani.
  • Keyser Soze
    8.2k
    Još jedno pitanje, sjebalo se neš u kupnji i ispada da je frendu kupio zapad dolje, a sebi sjever dolje iako je trebalo bit obrnuto, je li postoji opcija da se to promjeni?
  • Nino Bule
    11.5k

    Salji mail klubu sigurno postoji neko rjesenje
  • BBB Sibenik
    4k
    Ubra valjda jedinu slobodnu kartu prek neta za sjever dolje :grin: :strong:
  • deda
    28k
    2.400 smo prošli. Plus loža, plus "rezervirani".
  • Bosskovitz
    7.5k
    slažem se.

    Zato sam pizdio prošle godine kad je bila šansa da igramo sa Zvijezdom jer nije bilo godisnjih, a nije bilo ni prvokupa za vlasnike godisnjih iz prijasnjih sezona ili clanove kluba i onda smo zapravo mi koji godinama imamo godisnje ulaznice trebali biti osuđeni na to da cekamo u redu za karte s ljudima koji potencijalno nikada nisu bili na Maksimiru.

    Da ne kazem da sam kartu za derbi u Splitu popusio iz istog razloga, jer nije bilo nikakvog prvokupa i zbog posla nisam mogao ranije na kiosk, a karte je kupovao tko je stigao.

    Zato me veseli to pravo prvokupa za gostovanja koje su uveli ove sezone. Ne jamci ulaznicu ako bude navala na gostovanja, ali jamci da ti ulaznicu nece uzeti netko kome je to mozda jedina utakmica u sezoni.
  • ksapi
    2.2k


    Nije a4 papir nego kartica, iskaznica s bar kodom koja stane u novcanik najnormalnije :)
  • Keyser Soze
    8.2k
    Ma pisalo mu je da isprinta na A4 papir pa je mislio da je to karta, a zapravo je potvrda za preuzimanje...
  • deda
    28k
    24 sata su u toku prijenosa rekle da je prodano 3.200 godišnjih i 5.300 pojedinačnih za subotu. Nisam siguran jedino da li su tu računali i tovare ili je to bez njih.
  • Carrasco
    4.1k
    Pa piše 8 i pol za navijače Dinama...
  • deda
    28k
    Ma ja slabo novinarima vjerujem i njihovi interpretacijama činjenica. SN su u 5 popodne rekle da je prodano 6.500. Sigurno nije u 2 sata prodano 2.000
  • Nino Bule
    11.5k
    Previse sektora na z dolje i s dolje je otvoreno da bi brojka od 8500 imala smisla
  • NitkoBitan
    12.3k
    Ne znam je li to netko na forumu do sada radio ali bilo bi dobro kada bi se azurno biljezila "isplativost" kupnje godisnje ulaznice za clanove/neclanove pa da se na kraju sezone napravi rezime (kroz neku tablicu).
  • Infinity
    15.2k
    Radio je netko i vec je u par navrata ponavljao post.
  • Salva
    2.3k
    Kak stojimo s godišnjima?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.