• Crusades1986
    9.8k
    [KUPI GODIŠNJU]

    Godišnje ulaznice puštene su u prodaju prošli četvrtak, a po nekim informacijama za sada ih je prodano preko 1000 za sjevernu tribinu. 

    To pokazuje da bi se mogao nastaviti dobar trend posjete na sjeveru iz prošle sezone, pogotovo što je cijena od 550 kuna za članove kluba najviša do sada.

    Može se reći opravdano, jer dosadašnje cijene su bile nerealno niske i ovo bi trebala biti dobro pogođena cijena kao što je i mogućnost prvokupa ulaznica za gostovanja za vlasnike godišnjih. 

    Uz članstvo u klubu, kupovina godišnje ulaznice je nešto što svaki pravi navijač na sjeveru mora napraviti još prije prvih utakmica u sezoni. Pogotovo ako je iz Zagreba ili okolice.
     
    Osim što će je svaki imalo redovitiji navijač "isplatiti" možda već do jeseni, ona je garancija brzog ulaska na tribinu i izbjegavanja čekanja u redovima danima prije ili na dan same utakmice što riješava mnoge probleme u organizaciji tribine. 

    KUPI GODIŠNJU - BUDI DIO SJEVERA!
  • Stjepan
    479
    Što se tiče godišnjih za Sjever dolje su ostala 2sektora u prodaji sjever dolje 1 i sjever dolje 2 a ukupno u ponudi su još 4500 godišnjih ulaznica.
  • Nino Bule
    11.5k
    Ako je 4500 u prodaji znaci da je prodano 3000 godisnjih
  • NitkoBitan
    12.3k
    Bila bi jbna stvar da se broje dolasci na utakmice i onda da se to ocituje u popustu za kupnju godisnje ulaznice iduce sezone. Recimo da je 1 dolazak na HNL domacu utakmicu 1% popusta, znaci maksimalno 18% popusta na racun dolazaka + popust na racun clanstva koji bi se kumulativno zbrajao sa dolascima. Sada je on 15%, u toj varijanti sa dolascima bi smanjio na nekih 10% da je svakom navijacu ostvarivo 25% popusta. Klub tu ne bi gubio novce, navijaci koji bi cesce dolazili bi i cesce kupovali u shopu, klub bi postao atraktivniji sponzorima...
  • Zagabria
    206
    Mislim da je to Sci Fi za "stručne" ljude u klubu.
  • criticus
    1.3k

    Misliš da ljudi nebi davali poznanicima godišnje da im ih "cvikaju" dok ih nema? Svakom zakonu bi rupu našli...

    Po meni treba gradit kulturu dolaska na utakmice usmjerenu na povezivanje kluba i navijača u smislu osjećaja da je to tvoj klub i da ga ideš pratit taman bilo 0% popusta i noževi padali s neba. Za to treba vremena i druga uprava. Ali tvoj prijedlog je dobar navijače koje treba privuć reklamom a i takvi trebaju da se stadion popuni.
  • De Oliveira
    962
    Ukoliko kupim godisnju, mogu li preuzimati i pojedinacne ulaznice za kolekciju?
  • deda
    28k
    Nažalost ne.
  • Keyser Soze
    8.2k
    Ja imam i pojedinačnu i godišnju :sweat:
  • De Oliveira
    962
    Zato ja ne kupujem godisnje. Skupljam ulaznice od Fulhama i cak ne kupujem online jer su mi te isprintane gadne. Ne kuzim zasto im je problem isprintati ako netko zatrazi.
  • Bosna86
    11.6k
    Ne kuzim zasto im je problem isprintati ako netko zatrazi.De Oliveira

    Odakle ti ovo? Uvijek sam uredno dobio svoju kartu… Pokažeš sliku na mobitelu i osobnu i tjt
  • De Oliveira
    962
    Pa evo gore su ljudi napisali da ne moze
  • Neki tip
    19.4k
    Pa evo gore su ljudi napisali da ne mozeDe Oliveira

    Ne možeš dobiti ispisanu pojedinačnu ako si kupio godišnju, možeš dobiti ispisanu pojedinačnu ako si je kupio online.
  • De Oliveira
    962
    Dva puta sam pisao u klub sa tim upitom i nikada nisam dobio odgovor. Prije utakmice pokupim?
  • Neki tip
    19.4k


    Dođeš na karatanu kad god je otvorena i prodaju se ulaznice za dotičnu utakmicu, veliš da si kupio online i da bi htio da ti ispišu. Pokažeš fotku ulaznice ili daš svoj ispis, pokažeš osobnu i dobiješ od njih ispisanu kartu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.