• Ali
    2k
    Nisu godisnje, ali je problem ulaznica. Jucer me tak bilo sram... zbog kretena u Dinamu.
    Stojimo na parkingu ispod zapada u koloni poput bikova kaj idu znamo kam.
    Dodjemo do prve kontrolne tocke oko 19:40. Covjek stranac ispred mene, sa djetetom od cca 7g, dijete ima portugalski dres. I pokaze kartu na mobitelu i laze mu lik mrtav hladan... yo have to go ticket point and print it over there... i pokaze a iza nas u redu 5.000 ljudi. Ja kazem daj nemoj covkeka zajebavat kad bu opet dosel u RH... kaze on nebu du ga pustili.
    I namolom ga da prodje na drugu tocku i tenkre ima rucni skener iz doba kremenka i kamenka i laze hladno nemogu ocitat kod i opet ga vrati...
    Ja ga molim daj pusti covjeka sa djetetom jebaes jedan scan, pa gle koliko je ljudi nebu covjek usao do drugog poluvremena, ne on je sila i zakon i nejebe zivu silu i vrati ga...
    Koja fakin sramota, sram me bilo, da nisam bio sa klincem tocno bi mu dao svoku papirnatu kartu i otisao u birtiju gledat tekmu...
    Grozno.. grouno, dakle cojel zapad gore skeniraju dva tulipana... dakle cijela tribina ovisi o njihova fva stara skenera, pa ak pise na mobu sve... tko je kriv kaj ti nemres skenirat mob... pusti ga ...
    Uzas
  • ksapi
    2.2k


    Ti stvarno mislis da bi tebe pustili na neki stadion u zapadnoj Europi da ti ne zeli ocitat kartu?
  • Ali
    2k
    Pa na podzemnoj ti normalno ocitava kod sa mobitela, da ne spominjem stadione...
    To se u europi nemre dogoditi kuzis.
    To samo u nasem gradu koji je zapeo u 19st...
  • NitkoBitan
    13.2k
    Ima tu ljudi koji detaljnije od mene prate stanje sa godisnjima pa imam pitanje. Je li trenutnih 2200 dostupnih godisnjih u online prodaji stvarno stanje ili se tu nes pobrkalo otkad se mjesala prodaja godisnjih i pojedinacnih za iste sektore? Ako je zaista 2200 ostalo to bi znacilo da smo na oko 5000 prodanih.
  • deda
    29k
    Pobrkalo se. Sutra ćemo znati stvarno stanje.
  • Stjepan
    479
    Oko 4k je sigurno prodato
  • Stjepan
    479
    Opet su stavljeni u prodaju Sjever dolje 1,2,3 ali brojka preostalih je i dalje ista to jest 2200 tu nešto ne štima
  • deda
    29k
    Brojač godišnjih se nije promijenio sad u 11 sati tj. ista brojka je u ponudi kao i jučer. Ne znam da li to znači da je prodano više od 5.000 godišnjih ili su jednostavno lijeni pa nisu još stavili u ponudu onaj dio sjedala koja su prodana kroz pojedinačnu prodaju za Hajd.u.k.

    Trenutno stanje brojača u 11 sati: 2.209
  • plavi67
    921

    baš sramotno, to samo još kod nas moraš printat, tak je i kad ideš na autobusni... vani ide sve prek moba...

    a kaj se čudimo takva je cijela org kluba kad ga vode spodobe i uhljebi njihovi.

    što se tiče godišnje, sramota je što ne mogu izabrati red i mjesto, to ne mogu vjerovati. pa ne bi je kupio, uzas...
    isto vrijedi i za ulaznice, zašto ne bi mogao izabrati ko u kinu red i mjesto za pojedinu tekmu ? naravno, to je sf za upravu napravit
  • Dino
    2.3k
    što se tiče godišnje, sramota je što ne mogu izabrati red i mjesto, to ne mogu vjerovati. pa ne bi je kupio, uzas...plavi67

    Cak i na sjeveru sluzbeno imas na godisnjoj broj svojeg mjesta tak da sam sto posto siguran da na svakoj tribini mozes birat mjesto i ak ti neko sjedne dignes ga i cao.
  • Stjepan
    479
    Koliko me sjećanje služi da je se nekad prije online bio moguć odabir reda i sjedala
  • plavi67
    921
    maloprije probao i ne možeš, samo sektor možeš birat na tribini....
  • Stjepan
    479
    znam da se sad ne može al unazad 2-3 godine da je se moglo online birati red i sjedalo nek me neko ispravi ako griješim
  • Dino
    2.3k

    Moguce, istina. Isprike na neprovjerenim info. Za sezonu 2019/2020 sam kupoval prek interneta i znam da se moglo birat mjesto. Sad se ocito nekaj promijenilo.
  • deda
    29k
    Da, nekad si mogao birati mjesta online. Ne znam zašto su to onemogućili. Na karatani možeš birati red i mjesto.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.