• deda
    28k
    Prošli smo 1.900 u online modu :cool:
  • deda
    28k
    Na što misliš točno
  • bbb medimurje
    2.9k

    Da su ostala samo zadnja 2 reda za zapad dolje
  • deda
    28k
    Rekla mi je mala na karatani kad sam jučer uzimao ulaznice.
  • deda
    28k
    Rasprodan je prvi sektor iz ponude: Zapad dolje 5
  • deda
    28k
    Sad su povukli iz ponude sektor ZD6. U tom trenutku je u ponudi bilo 5,291 karta. Istovremeno su dali u ponudu ZD7 I sad je u ponudi 5.588 karata što bi značilo da je ukupno pušteno u prodaju 7.215 + 297 = 7.512 karata. Ako ih dobro pratim.

    U tom trenutku dakle prodano je bilo 1.924 karte.
  • bbb medimurje
    2.9k
    Informacije za navijače

    Ovim putem obavještavamo navijače o tome da je prvotno predviđeni kapacitet godišnjih ulaznica za tribinu zapad dolje u utorak rasprodan.

    Zbog iznimno velikog interesa navijača klub je odlučio pustiti u prodaju dodatnu količinu godišnjih ulaznica za zapad dolje odnosno još jedan sektor.
  • NORTE
    9.3k
    Mislim da je dinamo jedini klub u svijetu koji pripremi samo 10% tribine za godišnje ulaznice.
  • Infinity
    15.2k
    Kapacitet stadiona nam je 75000?

    Ako ne racunamo loze i jug, pusteno je skoro 40% kapaciteta.
  • deda
    28k
    Opet radi praćenja. Stanje u 11 sati: 5.583 u ponudi, prodano 1.929
  • NORTE
    9.3k

    Pričam o rasprodanom kapacitetu zapad dolje. Rasprodao se predviđeni sektor 5 i sad su dodatno odlučili pustiti i sektor 6.

    Zapad dolje ima 10 sektora, dakle veleumovi su pripremili čak 10% tribine za godišnje.
  • Papastrumf
    9.9k
    Rasprodali su 2 sektora pa su pustili treci, a vjerojatno je jos jedan otisao za povjerenike, skupstinare i tako to.
  • deda
    28k
    1.967 :victory:
  • Infinity
    15.2k
    Evo kolega ti je odgovorio. Pustena su dva, rasprodali se. Pusten treci. Ne vidim gdje je problem i zasto ga se trazi tamo gdje ga nema.

    Da se prodalo 10% zapada dolje i da je klub objavio da je otislo tih 10% kapaciteta i da nece vise pustati ja bi prvi rekao da je to sranje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.