• deda
    28k
    Upravo smo dosegnuli 1.800

    Znači danas je prodano 108 ulaznica.
  • deda
    28k
    Za zapad dolje ostala su zadnja 2 reda (27. i 28.)
  • Ludovic IX
    5.5k
    Dinamo nudi Europu u godišnjim i to je ako ćemo iskreno 80% cijene pokriveno. HNL je samo bonus na sve. Da ideš na 9 HNL i svu Europu , isplati se duplo
  • Nino Bule
    11.5k

    Se zna koliko je to karata za zapad dolje ostalo ?
  • deda
    28k
    100-tinjak
  • Neki tip
    19.4k
    Prije satak riješih godišnje, reda nema (za one koji očekuju stajanje i čekanje).

    Kapne tu i tamo netko, 1 prozor je otvoren. Tj. 2, jedan na kojem predaješ dokumente i drugi na kojem plaćaš.. :monkey:
  • deda
    28k
    Danas je prodano točno 200 karata. Ukupan broj prodanih: 1.892

    U ponudi još: 5.323
  • Neki tip
    19.4k
    Danas je prodano točno 200 karata. Ukupan broj prodanih: 1.892

    U ponudi još: 5.323
    deda

    Krenut će to jače kad krenu pretkola..

    Nego, deda, jel imaš ti (ili bilo tko drugi) kakvu evidenciju kak je to išlo ranijih sezona s godišnjim? Po sjećanju, navala nije na početku ni tada bila, nego obično nakon 3. pretkola kad postane sigurno da igramo EL, a LP je samo play off udaljena.

    Ali ak ima netko egzaktne podatke, odnosno ak ste isto ovak i prije zbrajali i nabrajali, bilo bi zanimljivo usporedit.
  • Salva
    2.3k
    Do kad se uopće prodaju godišnje karte? Do zadnjeg pretkola kvalifikacija?
  • deda
    28k
    Nisam vodio prije tu evidenciju, ali mislim da je ritam blago slabiji nego one zadnje rekordne godine. No, s obzirom da prodaja traje sigurno do početka kolovoza ja mislim da to dosta dobro gura. Pogotovo što većina ljudi počinje uopće misliti o godišnjima kad se lopta zakotura. Zanimljiv dan bi trebao biti prekosutra kada kreću pojedinačne za tovare.
  • Neki tip
    19.4k
    Nije navedeno u objavi, ali tak je dosad bilo, do play offa bilo LP, bilo EL.
  • Papastrumf
    9.9k
    2019. godine prodaja godisnjih je krenula 2.7., a do 16.7. je prodano tocno 4.525 ulaznica. Vidjet cemo tamo prije utakmice 2. pretkola LP koliko je prodano pa cemo moci usporedjivati. Naravno, treba uzeti u obzir da je tada i istok bio u ponudi.
  • deda
    28k
    Evo i ovdje podsjetnik onima koji se još nisu uključili u prognozu broja prodanih karata:
    https://www.zonadinamo.com/discussion/731/prognoza-broja-prodanih-sezonskih-karata-20222023

    Nagrada pobjedniku su dedini kolači.

    Prognoze primamo još samo danas do ponoći.
  • Neki tip
    19.4k
    Nagrada pobjedniku su dedini kolači.deda

    Deda, ovo (možda samo meni) perverzno zvuči.
  • Mali dioničar
    14.2k
    Nagrada pobjedniku su dedini kolači.deda

    Naravno da su dedini kad je baba s kolačima prošla.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.