• superhik
    10.3k
    Svi novinari po informacije na Zonu
    0p1cmfwar4k30e77.jpg
  • reziser
    6.4k
    ja bi to ovak
    uclanis se preko weba, platis, isprintas potvrdu
    na zalost, kad vec preko weba nemozes iskoristiti to clanstvo, uzmes potvrdu, osobnu, karticu tekuceg, odes na karatanu, i uzmes na 6-12 rata....
    i miran si s cekanjem u redu pred svaku tekmu, dal ce biti karata i po kojoj cijeni
    imas pravo prvootkupa za gostujuce tekme
    zbilja ne kuzim zakaj ne kupit godisnju
  • reziser
    6.4k
    ne pada mi na pamet sam ici na tekme.Bosskovitz

    pun zapad zonasa :up: , nikad nisi sam...
  • superhik
    10.3k
    staneš u Royalu na "jedno" pivo, u prolazu upoznaš ljubav života, oženite se, dobijete dijete, mali krenuo u srednju, Dinamo još nema online prodaju sezonskih za članove...
  • Ludovic IX
    5.5k
    online prodaju rade ulaznice.hr... e, sad koliko bi njih koštalo da ubace provjeru broja člankse iskaznice sa bazom članova dinama.. tu je problem kojeg je vjerojatno lako riješiti ali nitko to ne želi platiti
  • deda
    28k
    Prvih 100 - 38 minuta (11.38)
    Drugih 100 - 57 minuta (12.35)
    Trećih 100 - 73 minute (13.48)
    Četvrtih 100 - 45 minuta (14.33)

    Malo su izgleda ubrzali zadnjih 45 minuta.
  • Nino Bule
    11.5k

    Tovari prodaju svoje karte preko ulaznice.hr, treba vidjet kako kod njih izgleda kupnja godisnjih ali znam da za kupnju pojedinacnih kad je prodaja zatvorena samo za clanove koriste clanske kodove bez problema
  • reziser
    6.4k
    nebi više, hvala, sve sam to već napravio :kiss:
  • Mr Blue
    3.4k
    Jel se može na TP uzet na kraticu na rate?dzg7

    Ako je sudit prema nekom dedi na TP, ne može ako si Zagrebačka banka. Nije mi se dalo prepirati nakon doslovce dva sata čekanja na sunjari u redu od max 100 ljudi... Ali eto, čisto da znate...
  • MM17
    221
    Erste, Diners i PBZ znam ziher da može na rate.
  • xavier
    11.1k
    Svaka kreditna kartica (Diners, Master, Visa) sigurno može na rate. Kod debitnih kartica neke mogu, a neke ne.
  • Mr Blue
    3.4k
    Čovjek na šalteru mi je sad doslovce rekao da ne može Mastercard Zagrebačke banke. Naravno da je to totalno suludo, ali htio sam čim prije završiti s još jednim izrazito neugodnim iskustvom čekanja i kupovine karata na TP.
  • deda
    28k
    Ajde sad si miran godinu dana i možemo ko ljudi pit pivu u Royalu :cool:
  • deda
    28k
    Prvih 100 - 38 minuta (11.38)
    Drugih 100 - 57 minuta (12.35)
    Trećih 100 - 73 minute (13.48)
    Četvrtih 100 - 45 minuta (14.33)
    Petih 100 - 35 minuta (15.08) Dakle riješeno prvih 500 sezonaca
  • xavier
    11.1k


    Svašta. Mislim, nisam ni mislio uzimati na rate, ali me mogu vjerovati da neki Mastercard ne prolazi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.