• puxigadjurdja
    1.4k

    ovisi i od banke, odnosno njihove volje da potpiše ugovore s "vlasnikom" usluge
  • rob ljubavi
    774
    ovo je samo online..
    Na ticketu su vecinom uzimali ljudi po vise ulaznica, osobno 7 komada, lik ispred 30ak, par njih oko mene isto po 4-5...a red je fini bio
  • deda
    28k
    ovo je samo online..
    Na ticketu su vecinom uzimali ljudi po vise ulaznica, osobno 7 komada, lik ispred 30ak, par njih oko mene isto po 4-5...a red je fini bio
    rob ljubavi

    Ne, sve ide preko istog servera.
  • Papastrumf
    9.8k
    Sumnjam da je online prodano vise od par desetaka buduci da se ne moze ostvariti popust za clanove.
  • deda
    28k
    Velim, nije ni bitno. Oni u karatani pristupaju istom serveru kao i mi od kuće. Broj je ukupan. A ti si Papa u pravu, online je otišlo možda par karata. To će se najbolje vidjeti preko noći kad ne radi karatana.
  • rob ljubavi
    774
    Čudno mi je da je na ticketu otišlo tako malo godišnjih. Hvala na objasnjenju
  • deda
    28k
    Prvih 100 - 38 minuta (11.38)
    Drugih 100 - 57 minuta (12.35)
    Trećih 100 - 73 minute (13.48)
    Četvrtih 100 - 45 minuta (14.33)
    Petih 100 - 35 minuta (15.08) 
    Šestih 100 - 57 minuta (16.05)
  • NitkoBitan
    12.2k
    Bas me zanima oce li se pustat ekipa sa godisnjima za sjever gore na donju etazu na manjim tekmama kad je ionako donja etaza vise prazna nego puna. S obzirom da je ista cijena za sjever dolje i gore i ne vidim razlog da se to ne radi. Druga stvar je za zapad gdje ekipa dolje placa skuplje nego ekipa gore pa bas i ne bi bilo korektno da se to radi.
  • deda
    28k
    Prvih 100 - 38 minuta (11.38)
    Drugih 100 - 57 minuta (12.35)
    Trećih 100 - 73 minute (13.48)
    Četvrtih 100 - 45 minuta (14.33)
    Petih 100 - 35 minuta (15.08)
    Šestih 100 - 57 minuta (16.05)
    Sedmih 100 - 60 minuta (17.05)
  • ZgBlue
    486


    Po ovome bi rekao da neće puštat, iako stvarno ne vidim razlog zašto ne bi. :chin:

    n7ok3lya8cqg5hzy.jpg
  • Nino Bule
    11.5k
    Ma nece se prodat 20 godisnjih za sjever gore
  • NitkoBitan
    12.2k
    Ma dobro to je vise organizacijske prirode da se ne stvara guzva kod ulaska na vece utakmice. Zamisli da svi mogu uc na sve ulaze pa kaos bi nastao na jedinici i dvici.
  • The Undertaker
    4.1k
    Stvar je zakonske prirode jer svatko mora sjediti na mjestu za koje ima ulaznicu.
  • Neki tip
    19.3k
    Ma nece se prodat 20 godisnjih za sjever goreNino Bule

    Hoce mozda ipak nesto vise zbog odluke da je za klince gore besplatno.
  • deda
    28k
    Sa završetkom rada karatane možemo podvući crtu pod prvi dan prodaje sezonskih karata. Brojač se zaustavio na broju 6.375 što znači da je prodano 840 karata. Do sutra 11h moći ćemo ocijeniti i i interes za kupovinu karata u online modu tj. bez korištenja članskog poupusta.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.