• Papastrumf
    10k

    1. Trenutno stanje je cca 29.000

    Ostalo ce klub komunicirati prema van kada za to dođe vrijeme. Bilo bi neozbiljno da se to iznosi prije na forum.
  • bongo
    674
    Obzirom da smo ove godine dosegli blizu 5000 godišnjih ulaznica, mislim da bi se za iduću sezonu godišnje svakako trebale omogućiti postojećim godišnjacima (prije svih ostalih kao i do sada), a za nove godišnje ulaznice nisam siguran je li ih uopće davati u prodaju.

    Možda eventualno par stotina komada...
  • Mr Anderson
    5.4k

    Postojeći godišnjaci su uvijek imali pravo prvokupa, valjda će tako biti i ove. Zašto ne dati i novima priliku da kupe. Možda bi trebalo pustiti u prodaju i godišnje za zapad gore ako se ne želi previše kapaciteta zapada dolje dati za godišnje.
  • Captain America
    14k
    Jedan prijedlog. Lani se diskutiralo ovdje da bi klub mogao, u vrijeme početka prodaje godišnjih, izaći i s okvirnim cijenama pojedinačnih ulaznica kako bi ljudi mogli odmah uvidjeti isplativost godišnje ulaznice i reagirati na vrijeme.
  • Cosey
    436
    To ni ne treba. Godišnja se isplati financijski kako god okreneš ako redovno ideš na tekme i mislim da su toga svi svjesni.
  • Pop corn
    5.2k
    Jedan prijedlog. Lani se diskutiralo ovdje da bi klub mogao, u vrijeme početka prodaje godišnjih, izaći i s okvirnim cijenama pojedinačnih ulaznica kako bi ljudi mogli odmah uvidjeti isplativost godišnje ulaznice i reagirati na vrijeme.Captain America

    Godišnja će sigurno biti isplativija nego pojedinačne cijene. Kad se donese odluka o cijenama ulaznica i to prođe nadležna tijela ići će se transparetno van i sve iskomunicirati jasno. To nije nikakav problem
  • Crni86
    1.2k
    mislim da tu kolega vise ciljao na situaciju s pocetka ove sezone gdje je bilo komentara zasto je godisnja tolko poskupila i sl, a ljudi nisu bili svjesni kako ce i cijena karata rasti. Cisto da se to prereze u korijenu odmah.
  • Tercel
    419
    Pod brojem 4. sam mišljenja da ne bi trebalo omogućiti prijenos na drugog člana već samo opciju da u slučaju nedolaska ta karta ide u prodaju. Znači znam da ne idem na tekmu, u sustavu kliknem da me nema i to je jedna karta više u slobodnoj prodaji. Zašto bi netko tko nije platio godišnju dobio besplatnu nečiju kartu?
  • BBB Mataa998
    1.3k

    Pazi sad ovo. Mozes li mi objasniti kakav mentalni sklop u glavi treba imat covjek da ako vidi da je godisnja poskupila i dalje misli da pojedinacne karte nece poskupiti? Pa logicno je to da ce cijena onda ici gore kako bi godisnja bila isplativija.
  • duksy
    59
    Realno, za ono kaj nam nudi maksimirski stadion i 50 eura za bilo koju godišnju je 30 eura previše.
    Ali nismo navikli na bolje i volimo dinamo, pa plaćamo koliko nam kažu.
  • Jurki
    8.8k
    Realno, za ono kaj nam nudi maksimirski stadion i 50 eura za bilo koju godišnju je 30 eura previše.duksy

    Stadion je takav kakav je. I tu za sad se nist nemre napraviti. Ali davanjem karata u bescjenje se umanjuje vrijednost i brend kluba. Znam svima je bitan svaki euro ali ak se spizdi u birtiji svaki vikend 50ak eura onda ni te cijene nisu prevelike.
    Zmislimo se svi karata za kunu. i kaj se dobilo s tim? Nist.
    Postali smo predmet sprdnje da nam klub vrijedi kunu i da smo navijaci kunaši.
    130 eura je puno novca kad treba dati odjemput, al mozes uzeti na rate pa te to ispadne cca 10 eura mjesecno.

    Edit: istu stvar mozemo uzeti i za npr hranu koja je vecinom lose kvalitete i skupa pa kaj to znaci da covek nebu jel?
  • dinamo u srcu
    1.3k
    Ja bi stavio okruglu cifru za cijenu godišnje.

    200eura za punoljetne
    100eura za umirovljenike i mlađe od 18.

    Nema razlike po tribini. Gledat Dinamo uživo je jednako lijepo sa bilo koje tribine, pa nek si ljudi sami biraju gdje žele gledat. Svi dinamovci su jednaki i jednako vrijede. Sa istom cijenom za sve sposobne radne ljude od 18. do 64.

    Za članstvo bi stavio 50eura za sve.

    Tko hoće platit, nači će način.
    Posla i novaca uvijek ima samo treba radit, organizirat se i našlo bi se za sve.
  • Crni86
    1.2k
    slazem se sa tobom skroz i meni je to isto logično, ali sjecam se da je prosle godine bilo nezadovoljstva od dijela navijaca na sta su se onda uhvatili i medji. Ima nas svakakvih, a bolje je onda to prevenirat u startu.
  • Neron53
    303

    A moze se i klikati da se ne ide pa ipak otici na tekmu, da napokon dignemo sluzbene brojke glede posjete . :)
  • blue heart 72
    1.4k
    Mislim da se ne treba zaletavati pred rudo i koristiti ovu euforiju koja je ulovila predugo uspavani plavi puk. Ajmo mi korak po korak naprijed. Mislim da smo odabrali prave ljude koji točno znaju što rade. Mislim da nema potrebe donositi nepopularne mjere gdje će odjednom sve poskupiti, pa ukidanje nekih beneficija na koje su ljudi godinama navikli.... Klub se konačno strašno otvorio plavom puku, što je do prije par mjeseci izgledalo kao nezamislivom misijom, ajmo to ne pokvariti kratkoročnim razmišljanjima.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.