• Paggini
    7k
    Ovim putem jebem mater svima iz odjela za članstvo.Tundra

    Dosta dramatična reakcija za činjenicu da ti se komad papira odvojio od magneta pri slanju....
  • Tundra
    518
    to im je za sav traljavi posao koji rade
  • Paggini
    7k


    Kao naprimjer? Ja recimo s njima nikad nisam imao nijedan problem niti potrebu da ih oko bilo čega kontaktiram, a član sam već 6, 7 godina
  • NitkoBitan
    12.3k
    ljudi koje znam da su uzeli dostavu poštom nisu dobili ništa.Sajla

    A nemrem ih krivit. Zahtjeva za clanstvom je bilo nadrealno puno u kratkom vremenu, a vjerujem da je ljudima bilo bitnije da im clanska stigme sto prije od poklona koji ide uz to. Doduse mogu se iskupit poklonima uz rodendanske cestitke.
  • Keyser Soze
    8.1k
    Ja na kućnu adresu nisam dobio blokić (nebitno), a na mail ne dobivam apsolutno ništa vezano za ankete, dosta čudno iskreno.
  • Eduardo
    17.6k
    dobio sam potrgani blokić. Ovim putem jebem mater svima iz odjela za članstvo.Tundra

    Ovo je baš ružno od tebe, nebitno kome je upućeno. Više puta smo naglašavali da se pripazi na izražavanje i da nećemo dopustiti da vam Zona posluži kao platforma za vrijeđanje ljudi, ispoljavanje frustracija i rješavanje osobnih obračuna.

    Tjedan dana hlađenja, a post ostaje na tvoju sramotu, ali i kao opomena ostalima da vide kako ovakve stvari nećemo tolerirati.
  • mali M
    3.5k
    niti ja ne dobivam nikakve ankete na mail. Doduše ja sam imao problem sa mjenjanjem mail zbog aktivacije nove članske kako bi mogao glasati pa je možda sad u raskoraku.
    Inače, ovi komentari za magnetiće i blokiće su mi čudo. Zar stvarno ima netko kome je to važnije od članske recimo? Da imam doma 50 tih blokića sve bi ih poklonio tom tipu kojem je vrijeđanje kluba zbog 10 listića papira i magnetića vrijedno bana. Kakvi materijalisti Bože mili...
  • Droljo
    5.1k
    Ja nisam ni dobio blokić :lol:
    Niti išta. Samo člansku. Ali to smo već prošli prije koji mjesec...
  • NKDZ86
    302
    A ja ni člansku :rofl:
  • deda
    28k
    Javi se na
  • Sajla
    3.5k
    A nemrem ih krivit. Zahtjeva za clanstvom je bilo nadrealno puno u kratkom vremenu, a vjerujem da je ljudima bilo bitnije da im clanska stigme sto prije od poklona koji ide uz to. Doduse mogu se iskupit poklonima uz rodendanske cestitke.NitkoBitan

    slažem se, poklon je skroz nebitan. zna se zašto se učlanjivalo, blokić ili magnet za frižider sigurno nisu razlog
  • Pop corn
    5.1k
    Nažalost, treba imati bebin OIB. Debilno, al zasad je tako.
    Svakako taj detalj treba nekako promijeniti za ubuduće
    Draž

    Zakon o Udrugama bi trebalo promijeniti da bi se onda to moglo prilagoditi.

    Na kraju, ti "debilni OIB-ovi" su bili razlog zašto se zaustavilo preoblikovanje Dinama u š. d. d. na onaj bolestan način 2018. godine.
  • Draž
    1.1k
    Zakon o Udrugama bi trebalo promijeniti da bi se onda to moglo prilagoditi.Pop corn

    To se može riješiti izdavanjem privremene iskaznice (svojevrsnog vaučera) koja bi se tiskala odmah, stavila prva bebina fotografija, upakirana u neku lijepu čestitku s kojom se tata može hvaliti i ponositi po Zoni, fejsbucima i birtijama, a nakon toga kada dostavi bebin OIB, dobije vrijedeći članski broj i redovno članstvo u Dinamu.
  • Mali Zeus
    9.7k
    Znam da nije u skladu s GDPR-om, ali zna li netko Lovru ili Juricu Balena.

    Lovro je dobio pismo od Dinama koje stoji na sandučiću i piše staviti u sandučić Jurice Balena, ali očito ne žive više kod mene u ulazu, jer em ih ne znam, em nema sandučića s tim prezimenom. Možda su bili podstanari, ne znam. Općenito dolazi hrpu pošte na razna imena i nemam pojma tko su svi ti ljudi. :D

    Uglavnom, reko da pomognem fellow dinamovcu da dođe do svoje pošte, vjerojatno je članstvo u pitanju.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.