• Boysica
    458
    Ja isla provjeriti meni produzeno clanstvo isto sam prije produzila samo se nisam ni sjetila otici pogledat dok nisam tu vidjela .... Hvala ekipa
  • Oluja
    3.7k
    tovari imaju sigurno 20 000ljudi bez OIB-a u prošloj godiniToni90d

    Mozda su uclanjivali migrante
  • Toni90d
    110


    Ja znam bar 3 ljudi koji su bez svog pristanka uclanjeni, još uz to nemaju HR dokumente nego njemačke, i time nemaju ni OIB, jer nemoze stric bez tvog pristanka ili pristanka roditelja zatražiti OIB. Imaš par komentara gdje su i turiste uclanjivali da bi ovi mogli kupiti kartu za utakmicu, dok su imali pravilo da samo članovi mogu kupiti kartu. U ostalom zašto država nije "lijepu pricu" nikad provjerila? Jer ne možeš biti član udruge bez OIBa.
  • Rakovica1986
    537
    Zna li se kada će se izaći sa brojem aktivnih članova, ali i sa brojkom članova koji ispunjavaju kriterije za izać na izbore?
  • BBB Mataa998
    1.3k


    Postoji,upravo radim na uclanjivanju jednog stranog drzavljanina koji nema OIB
  • Papastrumf
    9.9k
    Moja greška. Moram biti tocniji. Strani drzavljanin moze ali samo ako ima OIB.
  • Papastrumf
    9.9k

    Jucer je bio zadnji dan za uclanjenje. Znaci, trebat ce im par dana da pospoje uplate i rijese pristupnice. Pretpostavljam krajem sljedeceg tjedna.
  • BBB Mataa998
    1.3k

    Da. Jednostavno se ispuni obrazac,preda u poreznoj upravi i dobijes odmah OIB. Tko ne planira dolaziti u Hrvatsku moze se obratiti bilo kom odvjetniku,zamoliti ga da napravi punomoc i odradi posao umjesto podnositelja zahtjeva.
  • Pulfer
    111
    Pitanje za upućene - imam povezano ovogodišnje članstvo s profilom na ulaznice.hr, međutim vidim da imam samo 4 besplatne karte na dispoziciji, a prošle godine nisam iskoristio ni jednu.

    Karte mi nisu bitne s obz da sam godišnjak, al me brine to da mi možda prošlogodišnje članstvo nije ispravno evidentirano u sustavu (imam člansku fizički), i da bi zbog tog mogo imat problema s pravom glasa. Zna li netko hoće li se nekako moći provjeriti i prije izbora imam li pravo glasa?
  • deda
    28.1k
    Hoće, klub će objaviti listu pravovaljanih glasača i obećali su neku vrstu probne aplikacije za provjeru glasanja.
  • Dudu9
    447
    do kada ti je vrijedilo clanstvo prosle godine?
  • Pulfer
    111
    Ono za koje imam člansku do 10. mj 2023.

    Učlanio sam se i u Ilici preko povjerenika ponovo u 3. mjesecu 2023., al tu člansku fizički nikad nisam dobio. U svakom slučaju imam aktivno članstvo u 2023.
  • deda
    28.1k
    Ma nemaš problema
  • Dudu9
    447
    Vidi ti si ove godine platio samo za 2mj članarinu tj do kraja godine, tako da si mogao možda dobit 1 besplatnu ulaznicu, jer nije isto platit 20€ i za to se dobije 4 ulaznice ili primjer platio si 3€ članarinu naravno da ne dobiješ 4 nego 1 ili možda čak ni to, tako da kad si obnovio članstvo trebao imati 4 od prošle godine plus 1 ili ni jednu za ovu godinu.
  • criticus
    1.3k
    Karte mi nisu bitne s obz da sam godišnjak,Pulfer

    Jel ti godisnja povezana? Čak i neovisno o tome eksplicitno pise da članovi koji su i godišnjaci nemaju pravo na 4 besplatne karte.

    "Napomena za članove kluba vlasnike godišnje ulaznice:

    Članovi kluba kupnjom godišnje ulaznice dobivaju mogućnost dolaska na svaku domaću utakmicu u sezoni 2023/24. u svim natjecanjima stoga nemaju mogućnost preuzimanja četiri besplatne pojedinačne ulaznice za utakmice domaćih natjecanja. "
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.