• Dalmatinec
    576
    Čekaj, imamo samo 13205 članova?
  • SjevernaStrana
    640
    Toliko ih ima pravo glasa
  • Bruh
    888
    ne nego ih tolko ima pravo glasa.
  • NitkoBitan
    11.9k
    To su punoljetni clanovi koji su bili clanovi tijekom 2023. godine i koji su se uclanili za 2024. godinu do 15.2. Imamo jasno jos maloljetnih clanova i onih koji su se uclanili ali nemaju uvjete za glasanje.

    Prosla godina je bila odlicna po pitanju clanova, odnosno imali smo ih oko 35 tisuca a pocetkom ove godine sigurno stojimo bolje po broju clanova od pocetka prosle godine.
  • Papastrumf
    9.5k
    Clanova po zadnjim informacijama ima oko 22.000 trenutno.
  • serbus
    3.5k


    I to bez angažmana kluba... dinamo nema granica za broj članova mi nakon svih potresa i braće Mamić doguramo na 30k bez problema. Što bi tek bilo da se netko aktivno time bavi.

    Primjer dva štanda jedan na trgu jedan u Importane, grad ti da besplatno lokaciju pa tamo bi dnevno imali more članova.
  • jedan u nizu
    5.8k
    Pobjedom Zeke na izborima i transparentnijim klubom, broj clanova ce sve vise i vise rasti.
    Do sad je clanstvo bilo samo nesto apstraktno vecini navijaca. Mnogi nisu htjeli biti clan i financirati 'zlocinca' i imalo takav stav (koliko god to ne imalo veze sa stvarnoscu), ali govorimo o tome kako se klub udaljivao od navijaca.
    Sada kada je puno blizi navijacima, kada smo dobili demokraciju, kada clanstvo daje ipak puno vise od jedne kartice u novcaniku, i kada to sve sjedne na svoje mjesto, mi cemo iz godine u godinu imati vise clanova.

    Jos pogotovo kada je sada clanstvo napokon kroz kalendarsku godinu, a ne da broj clanova varira iz godine u godinu
  • Dudu9
    426
    Imate članova koji se jos nisu obnovili Članstvo i punoljetni i maloljetni
  • sport
    2.3k
    13205 članova je obnovilo i povezalo članstvo.
  • Papastrumf
    9.5k

    Nema to veze s povezivanjem. Mozes glasati ako si ispunio ostale uvjete i da nisi povezao clanstvo na ulaznice.hr, naravno, u tom slucaju samo na Maksimiru.
  • NORTE
    9k
    Je li mi za glasanje dovoljno to što sam aktualni član i bio sam član tijekom 2023 (učlanjen krajem 2022)?
    Ništo drugo nisam napravio niti pratio detaljno sve ovo, samo želim glasati kod stadiona.
  • rioda
    2.2k
    Pa provjeri na ulaznice.hr . Glasati možeš online ili na stadionu
  • Papastrumf
    9.5k

    Za stadion ne bi trebalo biti problema.
  • Eduardo
    17.3k
    Clanova po zadnjim informacijama ima oko 22.000 trenutno.Papastrumf

    Istaknut ću svoje razočaranje zbog nedostatka inicijative kluba u poticanju navijača da se učlane u klub. Početak je bio obećavajući s akcijom i videom 'Ustanite Purgeri', no nažalost, nismo vidjeli nastavak te inicijative. Štetom nastavak je izostao i propuštena je dobra prilika za daljnu nadogradnju i daljnje unapređenje na početnom entuzijazmu.
  • miro
    3.1k
    Meni je to fenomenalna brojka, jer ce do kraja godine vjerojatno doc do 30.000, mozda i vise
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.