• Dalmatinec
    586
    Ma normalno. Idem što više mogu. Nije da živim ana Črnomrecu. Kad god mogu, eto me. Samo Dinamo!
  • Eduardo
    17.8k
    Ovo je nevjerojatno. Dakle, identična se stvar događa kad stisnete učlanjenje poštom i internetom. Tovara se u 6 dana učlanilo 35000, a mi nemamo online produljenje članstva. Evo, IZ PRINCIPA neću produljiti članstvo dok se to ne izmijeni. Nova 2024., opća digitalizacija, vrijeme e-gradova i e-sela, a mi nemamo opciju online učlanjenja. Pa živote!Dalmatinec

    Već nekoliko puta je napisano da se radi na tome i da bi trebalo proraditi ovih dana. Dajte malo čitajte da se ne ponavljamo svako malo s istim upisima.
  • Dalmatinec
    586
    Brate, nisam svaki dan tu. Promaklo mi je.
  • The Undertaker
    4.3k
    Vidim da još nitko nije stavio ...

    U nastavku donosimo informacije vezane uz članove GNK Dinamo.

    21. prosinca 2023. izglasan je novi Statut GNK Dinamo, a prema odredbama novog Statuta, članstvo svima koji su se u klub učlanili tijekom 2023. godine isteklo je 31.12.2023., budući da je novim odredbama članstvo vezano uz kalendarsku godinu.

    NASTAVAK POGODNOSTI ZA STARE ČLANOVE

    Nadalje, klub je donio odluku kako će svima koji su se u klub učlanili 2023. godine i dalje na raspolaganju stajati sve članske pogodnosti koje su bile aktualne u trenutku njihovog učlanjenja u klub i to do datuma navedenog na članskoj iskaznici.

    Članske pogodnosti su sljedeće:

    Članska iskaznica i prigodan suvenir
    Rođendanska čestitka
    15% popusta na kupovinu u fan shopovima Dinamo uz predočenje članske iskaznice
    Popust pri kupovini godišnjih ulaznica
    Pravo prvokupa ulaznica za derbije HNL-a i europske utakmice koje se odigravaju na stadionu Maksimir i otvorene su za gledatelje
    Besplatan ulaz na četiri utakmice HNL-a i Hrvatskog kupa tijekom trajanja članstva

    Za sve koji se učlane ili obnove svoje članstvo u klubu u 2024. godini, klub je u suradnji s partnerima pripremio i nove, dodatne pogodnosti o kojima ćete uskoro biti informirani.

    Napominjemo kako su učlanjenje i obnova članstva mogući u našim fan shop poslovnicama, poštom, putem povjerenika ili online putem po završetku nadogradnje i ažuriranja sustava za učlanjivanje (od 15. siječnja 2024. godine).

    PRAVO NA GLASOVANJE

    Pravo glasovanja na nadolazećim izborima za sastav skupštine GNK Dinamo ostvarit će isključivo članovi kluba koji su se učlanili/obnovili svoje članstvo u 2024. godini, zaključno s datumom 15. veljače 2024. godine. Uz spomenuti uvjet, članovi koji žele glasovati moraju u trenutku glasovanja biti punoljetni te nam dostaviti svoju jedinstvenu e-mail adresu (jednom e-mail adresom ostvaruje se pravo na jedan glas).

    Za sva pitanja ili eventualne nejasnoće molimo vas da se javite na e-mail adresu
  • Armagedon13
    958
    Znači tko hoće glasat učlanjenje do 15.02.2024
    Pogodnosti članstva vrijedi do isteka (na članskom)
  • mokoxax468
    386
    S obzirom da traže email adrese, pretpostavljam da će omogućiti online glasanje.
    Osim toga, izgleda da ćemo dobiti i neke nove benefite
  • The Undertaker
    4.3k
    Iz objave nije baš najjasnije ali je moguće i skenirati prijavnicu i poslati je zajedno sa potvrdom o uplati e-mailom na navedeni članski e-mail.
  • Šteco
    530
    Vjerujem da čitaju forum, s obzirom da su pogodnosti ostale do isteka članstva po prošlogodišnjem učlanjenju (osim glasanja i novih pogodnosti, što je i logično). Bravo.
  • Papastrumf
    10.3k
    Pravo glasovanja na nadolazećim izborima za sastav skupštine GNK Dinamo ostvarit će isključivo članovi kluba koji su se učlanili/obnovili svoje članstvo u 2024. godini, zaključno s datumom 15. veljače 2024. godine. Uz spomenuti uvjet, članovi koji žele glasovati moraju u trenutku glasovanja biti punoljetni te nam dostaviti svoju jedinstvenu e-mail adresu (jednom e-mail adresom ostvaruje se pravo na jedan glas).The Undertaker

    Koliko su ti ljudi nesposobni, to je nevjerojatno. Pravo glasovanja ne mogu imati članovi koji su se po prvi put učlanili u 2024. nego su morali biti članovi i u 2023. To im jasno piše i u Statutu.
  • The Undertaker
    4.3k
    Meni se čini da oni napišu objavu a onda gledaju ovdje komentare pa revidiraju što treba.


    Edit: S obzirom da je bitno i članstvo u 2023. biti će tu dosta posla oko usklađivanja popisa.

    Do kada se moraju dostaviti liste?
    Do kada se može prijaviti za članstvo u Skupštini iz Mirkove kvote?

    Prebacite ovo u temu o izborima
  • Papastrumf
    10.3k
    Meni se čini da oni napišu objavu a onda gledaju ovdje komentare pa revidiraju što treba.The Undertaker

    Tako je. Evo ispravili su :grin:

    Pravo glasovanja na nadolazećim izborima za sastav skupštine GNK Dinamo ostvarit će isključivo članovi kluba koji su bili aktivni članovi u 2023. godini te koji su obnovili svoje članstvo u 2024. godini, zaključno s datumom 15. veljače 2024. godine. Uz spomenuti uvjet, članovi koji žele glasovati moraju u trenutku glasovanja biti punoljetni te nam dostaviti svoju jedinstvenu e-mail adresu (jednom e-mail adresom ostvaruje se pravo na jedan glas).
  • The Undertaker
    4.3k
    Pozdrav odjelu za članstvo!!!
  • Bosskovitz
    7.9k
    Sad sam malo preletio reakcije "plavog puka" na današnju klupsku objavu o trajanju članstva po komentarima ispod objava, u grupama na Facebooku i sl. Nameće mi se zaključak da uopće ne bi bilo loše jednog dana uvesti stupnjevano članstvo u klubu - trenutno to nije moguće jer Statut članstvo definira drugačije, no i Statut će se opet mijenjati.

    Taj zaključak koji se nameće je da postoji veliki broj Dinamovaca koji su ležerni navijači i koji žele biti članovi kluba, što zbog pripadnosti, što zbog popusta, što zbog tih par utakmica na koje mogu ući besplatno - ali ih uopće ne zanima demokratizacija kluba, odnosno sudjelovanje u upravljanju klubom i slično. To je potpuno legitimno, da se razumijemo, i vidi se u mnogim komentarima ljudi koji ne planiraju produljivati svoje članstvo da bi mogli glasati, nego ga planiraju produljiti kad im istekne.

    O čemu se radi? Možemo imati dva tiera članstva, ajmo ih zvati plavo i zlatno:

    • Plavo bi bilo povoljnije, pristupačnije i popularnije, cilj mu je omasovljenje pripadnosti klubu, to je ono koje poklanjate prijateljima, učlanjujete djecu i susjede i slično. S njim bi stizale sve one klasične pogodnosti: popust u klupskom dućanu, popusti kod klupskih sponzora i partnera, čestitka za rođendan, besplatan ulazak na par utakmica godišnje i slično, ali recimo bez popusta na godišnje ulaznice i bez prava glasa na izborima
    • Zlatno bi bilo ono za ozbiljnije članove koji žele imati veći utjecaj na događanja u klubu, bilo bi skuplje ali bi nosilo i druge pogodnosti: od popusta na godišnju (ili većeg popusta na godišnju u odnosu na plavo članstvo) i većeg popusta u klupskom shopu, simboličnog poklona uz čestitku za rođendan, poziva na neka ekskluzivna druženja s igračima, rasprave s upravom i slično. I naravno kruna toga: aktivno i pasivno biračko pravo na klupskim izborima.

    Dalo bi se tu, naravno, razraditi konkretne cijene, primijenili bi se razni podrazredi o kojima smo već pričali (umirovljenici, klinci, studenti, obiteljska i sl.), ali plavo članstvo bi bilo generalno jeftinije od sadašnjeg članstva, a zlatno skuplje od sadašnjeg.

    Rezultat svega bila bi popularizacija članstva pri čemu bi se poticalo masovno grassroot učlanjivanje u plavo članstvo: štandovi, od vrata do vrata, po kafićima, domovima umirovljenika, mjesnim odborima, parkovima... posvuda gdje Dinamovaca ima, a onda bi se među plavim članstvom profilirali "zlatni članovi", odnosno oni koji bi zaključili da žele više pripadati i više pridonijeti. Većina nas ovdje na forumu bili bismo zlatni članovi i bili bismo spremni uložiti više, jedan dio sadašnjih članova bi plaćao manje, ali otvorila bi se vrata desecima i desecima tisuća ljudi koji bi bili spremni za malu korist i puno simbolike postati članovi Dinama, a danas nisu.

    Sanjam dan kad bih na svakom drugom kafiću i kiosku vidio naljepnicu da je to mjesto u kojem se možeš učlaniti u Dinamo i u kojem možeš ostvariti neku korist od članstva, pa makar to bilo 10 centi jeftinije pivo, mobitel na više rata bez kamata ili posebna ponuda televizora pred početak prvenstva.
  • Mali Zeus
    10.3k
    Help me out, znači produžio sam članstvo krajem studenog i traje mi sad do kraja ove godine. Ako ne želim glasati imam sva članska prava, a ako želim glasati moram obnoviti članstvo do 15. 2.?
  • Jurki
    9.2k
    tako je. Moras obnoviti clanstvo do 15.2.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.