• ZGBhoy
    1.7k
    Hvala vam na odgovoru, ok nedostaje mi još koja godina članstva, a kak Marcio veli, potencijal je velik
  • Rakovica1986
    537
    A ja sam sjebao jednu godinu između. Općenito nadam se da ćemo se dić na jednu razinu gdje ćemo po cijeloj RH i izvan imat akcije. Ja u svome rodnom mjestu iz "nicka" sigurno mogu organizirat učlanjenje i privuć stotinjak duša od kojih dio ima čak i ok dolaznost na utakmice.
  • Nema zaleđa Mikića
    1.1k
    Ja sam u selu od 100 ljudi u Hercegovini skupio 20 članstava sa par poruka. Iduće godine idemo još jače.
  • Draž
    1.2k
    Novi Statut

    Članak 23.
    (1) Povjerenik može biti svaki član Kluba koji je podnio zamolbu i koji ispunjava sljedeće
    uvjete:
    a. osoba je s potpunom poslovnom sposobnošću;
    b. da je prije podnošenja zamolbe, na njegovu preporuku u Klub učlanjeno najmanje
    20 novih članova Kluba;
    c. da ne postoje zapreke iz ovog Statuta.
    (2) Odluku o imenovanju povjerenika donosi Uprava Kluba.
    (3) Povjerenik je dužan animirati i poticati učlanjivanje novih članova Kluba te izvještavati
    svoje članove drugim važnim temama koje se odnose na ostvarivanje ciljeva Kluba i
    obavljanje njegove djelatnosti.
    (4) Uprava Kluba može s imenovanim povjerenikom zaključiti ugovor o međusobnim pravima
    i obvezama.
  • Droljo
    5.8k
    Uprava Kluba može s imenovanim povjerenikom zaključiti ugovor o međusobnim pravima
    i obvezama.
    Draž

    Ovo znači da povjerenik može biti i na plaći kluba?
  • badjibadara
    1.8k
    Ako nisam krivo shvatio - postoji opcija da nije 5g članstva, ali treba imati 50 učlanjenih. Ako netko upuceniji zna više?
  • Draž
    1.2k
    To znači da povjerenik sa klubom može sklopiti ugovor o djelu jer dio članarine klub uplaćuje natrag povjereniku kao naknadu za taj "posao" učlanjivanja.
  • xavier
    11.3k
    Ovo znači da povjerenik može biti i na plaći kluba?Droljo

    @Draž ti je već napisao o čemu se radi. Da si "na plaći", potpisao bi ugovor o radu, a ne o pravima i obvezama.
  • blue heart 72
    1.5k
    super, puno hvala na odgovoru. Pošto meni kao i većini moje ekipe članstvo istječe od travnja do rujna 2024, onda ću na vrijeme gledati da se riješe sve formalnosti od 2025. Još jednom, puno hvala svima na korisnim odgovorima
  • The Undertaker
    4.4k
    Možda je bilo ali sam propustio pa ako netko zna odgovor, bio bih zahvalan. A bitno je.
    Do kada vrijede članstva iz ove 2023. godine, do isteka ili do kraja 2023. godine?
  • mali M
    3.8k
    Ja sam isto malo sad pogubljen jer po ovome iz statuta sam skužio do kraja kalendarske, a to je ono, za osam dana. baš bi sve pojednostavnilo da su jednostavno kalendarske godine u igri i da svi početkom godine obnavljamo članstvo.. al, ja ću tu mudro pustiti sve vas da izrešetate temu pa ću valjda dobiti odgovor :snicker:
  • blue heart 72
    1.5k
    po svakoj logici do isteka.
  • The Undertaker
    4.4k
    Logika i pravo nisu uvijek usklađeni. Do sada to nije bilo tako bitno. Sada jest jer o tome ovisi kompletan izborni proces i formiranje nove Skupštine. Dakle, po meni, klub mora dati tumačenje koje se neće moći naknadno pravno osporiti.
  • Papastrumf
    10.4k
    Ako sam dobro shvatio, kandidirati će se moći, a i glasati svi oni koji su imali članstvo u ovoj godini, a koji ga obnove u sljedećoj do izbora.
  • Brusa
    952
    Dobro, dakle sad ako sam dobro shvatio prethodne upise :
    - ako se sad učlanim, prestaje mi članstvo 31.12.2023. i ako ga hoću obnoviti trebam odmah odmah 1.1.2024.
    - dakle, sa financijske strane ću platiti 2x članarinu u roku od tjedan dana (ne hvatajte se za to molim vas :grin:)
    - ako se učlanim nakon 1.1. plaćam članarine jednom i vrijedi mi do 31.12.2024.
    -ali ako učlanim nakon 1.1. nemam pravo glasanja na izborima, a ako napravi kao pod 1, onda imam imam?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.