• NitkoBitan
    12.9k
    Kolko ih se uclanilo poslije derbija da im se ne dogodi slicna situacija... Zamisli da im netko kaze da se za 3 tjedna moraju opet uclanit :lol:

    Klub se mora ocitovat.
  • blue heart 72
    1.4k
    Mislim da to čak ni pravno nije moguće. Kupio si "neku uslugu" sa datumom isteka xy, i onda dođeš da koristiš tu uslugu, a "prodavač" ti ni pet ni šest kaže da to ne vrijedi do toga datuma, nego je isteklo recimo prije 6 mjeseci
  • blue heart 72
    1.4k
    Zna li se hoće li glasovanje biti samo na licu mjesta, ili će biti moguća neka vrsta glasovanja za ljude koji nisu u blizini Zagreba?
  • Šteco
    530
    Dok čekamo da se klub očituje oko toga jel istekom godine ističu i članstva, jedno pitanje.

    Članska od 2022/23 mi je vrijedila do 07/2023. Naravno, u akciji učlanjenja početkom godine sam produžio članstvo, koje po novom vrijedi do 03/2024.

    E sad, išao sam ubaciti te kartice u digitalu. Člansku koja vrijedi do 07/23 mi je normalno učitalo. Ovu novu ne, bar kod i oib se ne poklapaju. Kako sam učlanio 5-6 osoba u tom trenutku, zvao sam da vidim jel tko drugi ima taj problem - nitko.

    Slao sam u dva navrata upit na klupsku email adresu za članstvo. Oba puta dobijem onaj potvrdni mail, nakon kojeg se nitko ne javlja. Kako to riješiti? Htio bi da mi se normalno vodi to i produžuje, bez rupe u članstvu, ali do nikoga ne mogu doć.
  • mali M
    3.6k
    Ma meni isto vrijedi do 3 mj. 2024, al ja sam prelomio da mi se više neda mozgati i računati već ću čim dobim plaću idući mjesec čut se tu sa Dražom, Dedom i kime već i produžiti... Dal je kalendarski ili ne mi se više neda čekati, kao što ni neznam dal ću imat pravo glasa jer sam se prošle godine učlanio u 3mj. Al ne želim se više zamarati time
  • NitkoBitan
    12.9k
    Imat ces pravo glasa, ja sam u istoj situaciji da mi istjece u 3. mjesecu 2024. godine, srecom izbori ce se odrzat u veljaci.

    Nemoj se zeznut da ides produzivat clanstvo prije isteka jer neki mjesecima cekaju clansku, odosno moguce je da ti nova clanska ne dode prije izbora a upitno je oce ti onda vrijedit "stara".
  • mali M
    3.6k
    ma zato i kažem da idem kroz desetak dana to riješiti tu sa momcima sa zone.
  • Šteco
    530
    Ja ću pričekati oko produženje da vidim što će vrijediti, a što ne. Mene sada više brine da se OIB i barkod na kartici ne poklapaju unosom na webu, da ne bi zbog toga izgubio mogućnost glasanja.
  • M94
    563
    Ja sam imao problema sa tom članskom. Učlanio se bio negdje u 7. mjesecu. Vjerojatno se negdje bila izgubila pa sam osobno išao na stadion po novu a ovu staru koja nije došla poništili ju. I sad, prije mjesec dana negdje dođe mi još jedna članska, sad jel to ta stara ili ne, nemam pojma. Uglavnom, kad sam uzimao sad kartu za derbi, nije mi vrijedio barkod sa one po koju sam išao u klub, nego od ove koja mi je došla prije mjesec dana negdje. Tako da sad imam dvije. Svašta.
  • Georg Koch
    3.8k
    Ako netko ima voljan oko clanstva i clanstva za maloljetnu djecu, par pitanja u inbox nek se javi, da ne spamam ovdje bezveze. Unaprijed hvala :)
  • deda
    28.6k
    Javi se u inbox.
  • jedan u nizu
    6.4k
    ovo je najspecificnija godina u nasoj povijesti.
    Jedna godina mora biti prijelazna sto se tice clanstva i svega sto to nosi.
    Od sljedece godine, tocnije od 2025 sve ce biti tocno jasno i jednostavno, clanstvo je od 1.1. - 31-12. Nema vise tko je produzio, kada je produzio, tko je zaboravio, tko ima pravo glasati. Jednostavno se nakon nove produzi clanstvo i dovidenja.

    Vjerujem da nas ima dovoljno aktivnih u 2023 godini koji cemo izaci na izbore i nakon kojih cemo gledati samo pozitivne promjene u klubu.
  • Li d1986
    82
    Jeli i dalje bitno kako se učlanjuje u Klub odnosno preko kojeg povjerenika?
  • jedan u nizu
    6.4k

    Nije, povjerenici vise ne ulaze u skupstinu na taj nacin.
    Ali ako zelis pomoci nekome od kolega, uclani se preko njih. Jer ako sam dobro shvatio, povjerenici mogu (a i nemoraju) dobiti naknadu za svoj rad i za uclanjene clanove. Nisam siguran za to, ako se etko od upucenijhih zeli ubaciti, slobodno.

    u svakom slucaju, dat ces neku satisfakciju i mali osmijeh kolegi kada se uclanis preko njega. Lijepo je kada si povjerenik, i kada imas sto vise clanova koji idu preko tebe. Jer to nije posao, to je zelja za napretkom, boljitkom kluba i dinamovstine :heart:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.