• emilperska
    3.1k
    Ima li netko neki inside iz Kluba, da li ce PR magovi iz kluba ists mijenjati po pitanju godisnjih?
  • Mali Zeus
    9.7k
    Nije poanta izraz kobasičari nego što je autor htio reć, a svaka je na mjestu.
  • deda
    28k
    Očekujemo danas očitovanje.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Očekujemo danas očitovanje.deda

    Izgleda da nis od toga.
  • Ali
    1.9k
    Pitanje za marketing i prodaju u klubu

    Gdje da idu roditelji sa djecom ???

    Na ultras tribinu ili da daju 1.300 € (dvije prisječne plaće u zg)ako imaju troje djece kojima bi ponosni otac želio usaditi naviku odlaska na utakmice, da ne spominjem da bi bilo lijepo da i deda može sa njima...

    Sramota i glupost na kvadrat, samo export-import , dno dna od marketinga.
  • Nino Bule
    11.5k
    Ovo je sramota da se sa nekim novim informacijama oko djece nije izaslo, ovo je ogroman minus za klub, vise nacin nego same cijene.

    Inace kome je ticketing u portfelju od clanova uprave ? Vlatka ili podnar ?
  • xavier
    11.1k


    Biti će određenih korekcija prije nego prodaja, ali da, sve je to trebalo biti spremno ranije, a ne ovako u zadnji tren.
  • KlasicZg
    515
    Ako imam godisnju za sjever. Jel za tipa neka manje tekme mogu kupiti posebno kartu za zapad?
  • seljak86
    2.4k
    Možeš. Ja sam jednom tako kupio za Zapad.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Meni je odbilo na moje ime prosle sezone..
  • emilperska
    3.1k
    Da li ima šta novo, danas je zadnji dan prije prodaje. Da li se naš člansko aktivistički angažman isplatio :D
  • marcio amoroso
    32.4k

    Danas će sigurno biti novosti.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Ma nista od toga, uzalud se nadamo.
  • Ali
    1.9k

    Kažeš ak su sa ovakvim socijalistickim cjenikom izašli van, lako je zaključiti da se u tom uredu radi "socijalistički" do 15:00 i zvono se oglasi i svi na rampi u 14:55 sa karticama za stancanje u rukama na ready to-go :grin:
  • NitkoBitan
    12.3k
    Haha da su imali neku namjeru ista mijenjat izasli bi sa time jos prije par dana. Ovako dan pred prodaju je po meni neozbiljno, najbolje da jos sutra obavijesti ljude ispred karatane o promijeni cijena (ili o nekoj drugoj informaciji, nije samo cijena problematicna). Nekoliko forumasa je napisalo da ce biti novosti, iskreno cisto sumnjam u to. Da me barem ovi iz kluba demantiraju...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.