• bluepower86
    822
    Cijela situacija oko godisnjih ulaznica ove sezone je suluda.Umjesto da se uskoci na vlak pozitive i cijene godisnjih podignu za max 10% i opet sa nekim popustima svede na istu cijenu ko prosle godine i da se rasproda 10/12 tisuca godisnjih karata,more negative i vjerojatno pad prodaje ili u najboljem slucaju jednako stanje.Sa jakim marketingom se to moglo bolje odradit,stavit posebni djecji sektor dolje na zapadu,popusti za mlade od 18 godina/studente,obiteljski paketi.Ovdje nema nikakvog privlacenja publike nego tko zeli nek dode tko nece ne mora.Nazalost tako stvari ne funkcioniraju.
  • miro
    3.2k
    Ja na ovo gledam (sebično) samo iz perpektive roditelja koji s klincima želi ići na tekme. Nama ostaju 4 besplatne za HNL, a ostalo moram kupovat. Kako radim i doma sam zbilja rijetko prije 6 popodne, to znači da se u početku mogu pozdravit s nekim jačim tekmama (npr Chelsea prošle godine), a to je naravno ono kaj i klince više zanima - pun stadion, poznata ekipa, veće uzbuđenje..... I za ostale tekme moram dodatno sve kombinirat, kad je tko u školi, kad treba krenut, pa kolko treba čekat na karatani itd...Godišnja mi je značila da imam ziher ulaz, da imam komfor, tak da samo trebam na vrijeme krenut na tekmu i to je to. Ovak mi se sve to prilično komplicira i iz objektivnih razloga možda odem na pola tekmi ove sezone. Na kraju svega, bojim se da će klinaca bit osjetno manje, a sve to bez IKAKVOG financijskog rezona i to me najviše boli

    Edit - pod komfor gore ne mislim na stadionski komfor :razz:
  • Keyser Soze
    8.2k
    Kaj je s klincima mlađim od 12 godina?
  • xavier
    11.1k


    Za HNL će imati besplatan ulaz, a Europa, ako ih želiš voditi, onda i nije toliki trošak.
  • Tundra
    518
    od cijelog tvojeg upisa vidim samo hrpu izlika i kmečanja. Ko hoće naže način, a ti tražiš izgovor.
  • deda
    28.1k
    Tundra smiri živce malo
  • mokoxax468
    378
    cca 20-ak ljudi za sada u redu
  • BBBaranja
    1.9k


    I to je previše s obzirom na okolnosti oko godišnjih..
  • mokoxax468
    378
    Sada je cca 50 ljudi u redu
  • deda
    28.1k
    Bez slike ti ništ ne vjerujemo. :cool:
  • deda
    28.1k
    Za zapad će godišnje moći biti na mobitelu jer će postojati ručni čitači.
  • mokoxax468
    378
    Evo samo za dedu

    2eaaxpvtcbh8g47m.jpg
  • NitkoBitan
    12.3k
    Za zapad će godišnje moći biti na mobitelu jer će postojati ručni čitači.deda

    Dobro su se sjetili, valjda ce se moci tako skenirati i pojedinacne ulaznice. Komotniji ulaz svakako.
  • deda
    28.1k
    Naravno i pojedinačne. Zbog tehničkih razloga to na sjeveru neće biti slučaj.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.