• Nino Bule
    11.7k
    koja je poanta toga da godisnja ne pokriva Europu, pogotovo ako je skuplja opcijaksapi

    Pa baš to je poanta, valjda su ulaznice izvor prihoda kluba, po meni su godisnje prejeftine jos uvijek jer ukljucuju europu
  • NitkoBitan
    12.9k
    Btw. ta godisnja za europska natjecanja je kockanje i kalkuliranje jer se ne zna ni koje cemo natjecanje igrati ako cemo uopce. Bio sam jedan od rijetkih koji su imali godisnju prosle sezone na Superkupu, dosta ekipe kalkulira, placa pojedinacne i onda tek krajem 8. mjeseca uzme godisnju. Ovako platis godisnju za hnl, znas na cemu si i ako ti se ide na odredenu europsku imas pravo prvokupa i popusta (popust obavezno). Kazem, to kaj uzmes godisnju za europske ne znaci da ces moci ici na iste (bolest, posao, putovanje, obaveza...) i to rusi racunicu isplativosti i onemogucava nekog drugog da ide umjesto tebe.
  • ksapi
    2.2k


    Pa treba dici cijene za te godisnje koje ukljucuju Europu u odnosu na ovu sezonu i amen
  • Mrvica
    3.4k
    Dok je tu pravo prvokupa za godišnjake mislim da nema straha. Još je dobra stvar što su napokon riješili online kupovinu karata što se tiče prvokupa a ne da moraš na TP ići, jbg ima nas koji ne živimo u ZG pa si ne možemo priuštit slobodan dan kad se budu prodavale karte i slobodan dan za tekmu. Tako da je plus online kupovina.
  • Infinity
    15.3k
    Vrlo je jednostavno napraviti sistem s kojim godisnja vrijedi za HNL i pretkola recimo, a za grupnu fazu eurokupa se naplacuje dodatna vrijednost.

    Imam prijatelja koji je clan Liverpoola, ode barem jednom godisnje na utakmicu i fizicki nikad nema ulaznicu. Njegova clanska ima barcode i s njom ulazi na stadion. Ulaznicu kupi online na svoju clansku, barcode s clanske ulazi u sistem i on moze uci na utakmicu.

    Na isti nacin bi se mogla kupovati ulaznica za europsku utakmicu Dinama. Jednostavno bi unio podatke s godisnje, te bi s istom mogao uci na europsku utakmicu.

    Prejednostavno je. Vlasnike godisnjih bi kostalo mozda minutu ili dvije zivota dok online unesu podatke.
  • Somport
    557
    Ako ima koji app dizajner kojem treba posao, evo mu prilike :wink:
  • Cosey
    450
    Čisto da provjerim, kad se puštaju u prodaju godišnje, obično u tjednu prve tekme?

    Ove godine to bi trebao biti Superkup 15.07.?
  • xavier
    11.2k


    4.7. za one koji su imali godišnju i ove sezone, 10.7. za ostale. Takav je načelni plan.
  • The Undertaker
    4.3k
    Da li ostaje sve kao do sada ili će godišnje biti samo za HNL? Već bi se trebalo znati.
  • xavier
    11.2k


    Mislim da još nije definitivno odlučeno, ali naginju opciji gdje bi bile samo za HNL uz pravo prvokupa za Europu.
  • The Undertaker
    4.3k
    Isprika ako gnjavim. Članovi će isto imati pravo prvokupa ili samo godišnjaci?
  • NORTE
    9.5k
    Godišnje sjever dolje lani su bile 700 kn za SVE tekme.
    Za članove dinama koštale su 560 kn (74 €).
  • Boogieman
    309
    Nadam se da će djeci mlađoj od 12 godina omogućiti ulazak na bilo koju tribinu uz pratnju roditelja koji ima godišnju ulaznicu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.