• Derek Trotter
    338
    Pa i mi smo svi tu Dinamovci pa ne plačemo što ne igramo za Dinamo, meni je Tolić drag lik ali stari moj ako niti kod jednog trenera nisi uspio dobiti minutažu zapitaj se jesi li ta potrebna razina i kvaliteta, ne vidim razlog zbog kojeg bi se durio, nije Maribor baš Radomlje ili neko slično selo pa da mu je ponižavajuće igrati za njih, a između ostalog nije otpisan nego na posudbi, pokaži se i dokaži da si za Dinamo i vrati se, ne budi klinac koji se duri.
  • SAS1987
    13.5k
    Valjda su mu rijesili paket za LP. Nije Maribor preko svijeta :rofl:Efes Pilsen

    Pa da izgubi posao u Mariboru zbog Dinama ko svojedobno Ante Cacic :rofl:
  • Jurki
    8.8k
    upravo to. Dokazi da su svi treneri bili u krivu kad su te otpisali. Na ovakav nacin se nikad nebu vratio. A na kraju krajeva bi on kao sportas moral misliti na svoju karijeru. Umjesto da zapne i da svima pokaze kak su bili u krivu on potvrđuje da su svi treneri bili u pravu. Maribor nije ipak neki klub u nekom selu pa da ti je to kazna.
  • deda
    28.1k
    Ivan Laća gol za poraz Rudeša u Zmijavcima 2:1
  • Nino Bule
    11.6k
    Tolic 77 min u pobjedi maribora, ako je kolega SAS gledao utakmicu moze nam javit kako je izgledao.

    Duvnjak ni na klupi istre, izgleda jos uvijek vuce ozljedu od sibenika, bas steta.
    Vasilj i kule u prvoj za lokomotivu, braun na klupi, kod varazdina brekalo opet na klupi.
  • deda
    28.1k
    Šaranić već treću za redom ni minute u Bravu :down:

    Kao što rekoh novi Halil i Ćorić
  • Carrasco
    4.1k
    Vidilo se prošle godine u drugoj ligi da stagnira..
  • SAS1987
    13.5k
    Tolic 77 min u pobjedi maribora, ako je kolega SAS gledao utakmicu moze nam javit kako je izgledao.Nino Bule

    Nisam gledao tekmu al mislim da je dovoljno da kažem da bi ga navijači Maribora danas poslali u natrag u Zagreb (jedan je čak stavio link flixbus relacije Maribor -> Zagreb). Jednostavno nema interes igrati nogomet i neki pišu da je danas na cijeli utakmici napravio jedan jedini sprint. Sramoti i sebe i Dinamo jer realno, igrao je protiv Mure koja je 4., Brava koji je 9. te protiv Tabora koji je 10. u ligi. Pogotovo Tabor i Bravo su klubovi koji nikad nebi ušli u 1. HNL.
  • Str1nger Bell
    702
    On Dinamo moze sramotit jedino u Dinamovom dresu, dapače Dinamo ga se zato i rjesio jer decko nije kapacitet za ove rezultate koje Dinamo ostvaruje.
  • serbus
    3.6k
    Tu sad nama fali kao klubu top psiholozi taj dio za glavu da rješavaju igrače u depresiji i sličnim problemima... Ne znaš tko je u većoj depresiji Tuchel ili Tolić... A isto tako da obavi te neke motivacijske vježbe ili neki vrag sa tim mladima koji su rubni za prvu ekipu a ne pustiti ih na posudbu pa tko ispliva... Ako uspije jednog probuditi oni svoju plaću za 10g pokoriju kad se proda..
  • Infinity
    15.3k
    Ja sam dojma da smo na tom polju otisli jako daleko. Pogledaj nase zavrsnice. Pobjeda nad Lokomotivom u nadoknadi, Gorica isto. Hajduka smo zgazili drugo poluvrijeme, Bodu rijesili u produzetku. Chelsea nije nizao prilike, prilicno mirno smo utakmicu priveli kraju. To ekipa koja ima problema s glavom ne moze.

    Tolic je sam po sebi poseban slucaj, a da je jedan dio karijere pokazao da je za prvih 11 Dinama vjerojatno bi mu se individualno pomoglo. Covjek je dobijao prilike, a znao je protiv ekipa sa zacelja biti losiji od njihovih igraca.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Necu tvrdit 100%, ali imam dojam da je neko vec rekao (podcast ili intervju nisam siguran) da u klubu imaju na raspolaganju osobu za takve stvari. No, veliki dio toga je zapravo posao trenera da igraca motivira. Bjelica je recimo Bruni davao knjige za citat, micao ga na tribinu kad nije bio zadovoljan ucinkom itd. Da se razumijemo, Bjelica je u Osijeku imao svojih problema tako da nije savrsen primjer, ali je primjer.
    Ne znam dal Krki moze utjecat na Tolica u stilu "aj ovo da ojebemo pa se skupa vratimo na Maksimir.." ili ako mu to nije dovoljno nek mu okrene Medugorje, prodat ce mu dolje pricu sam tak.
  • serbus
    3.6k


    Slažem se da je rad sa prvom ekipom na vrlo dobrom nivou. Ja sam više mislio na ove rubne dečke koje bi se možda moglo spasiti a evo i efes kaže da imaju osobu za to ali jedan ko nijedan.

    Fokus recimo Bijelice na Petkovića je sigurno ugušio nekog drugog jer se jednostavno trener ne može sam posvetiti svim igračima jednako.. To bi trebala biti već klinika ispod sjevera ima prostora bar za to i obavezni razgovori, mentalne igre ne samo za igrače već u budućnosti i za roditelje igrača da se i njih spusti malo da im mali nije baš messi (Brodić) ili da im to ne objašnjava mamić pa dođe do raskida zbog prijetnji (Murić)....

    A u dalekoj budućnosti i neki prekovremeni za članove sigurno imamo kandidate koje nam šokove rade pozitivne i negativne :)))
  • deda
    28.1k
    Ivan Šaranić zabio 2 gola za Bravo u pobjedi 5-0 protiv niželigaša Svobode u kupu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.