• Patak
    2.2k
    Zašto je bio prekid?
  • Carrasco
    4k
    Gol Barišića na 1:10, asist Vukotića na 2:37
  • SAS1987
    13.4k
    Zašto je bio prekid?Patak

    Navijači su bacali neke sitne predmete na teren a mislim da je netko pogodio i suca pa je bio prekid dok se ne smiri situacija.
  • Viola
    338
    Sudac je bio pogođen s upaljačem
  • Viola
    338
    Danas se pojavila informacija da Krznar u Mariboru na zimu želi potpisati Frana Tomeka.
  • Zagi
    4.9k
    Već smo ti to iskomentirali u transferima.
  • Viola
    338
    Sorry :sweat: Pisao sam samo odgovor na pitanje o Zajcu, a zaboravio sam pročitati što ste komentirali
  • deda
    27.7k
    Odgledao cijelu tekmu slovenske lige po prvi put u životu. :cool:

    Domžale - Bravo 0:0

    Naravno nećete dobit izvještaj o tekmi jer sam ju gledao zbog naših igrača.

    Barišić odigrao svih 90 minuta. Solidno. Mislim da će mu ova posudba biti super da se nauči muškom nogometu. Šteta što nema pravih lopti, ne sjećam se da je dobio ijednu za šut nogom ili u for, deru se visoke na njega.

    Većinu vremena ga je čuvao naš Milić i u tim zračnim duelima je bio moćniji. Na zemlji je sklon i dalje greškama. On definitivno neće nikada biti igrač za Dinamo, ali mogao bi igrati u klubu središnjice HNL-a.

    Šaranić nije dobio ni minute i to je već praksa nekoliko tekmi za redom. Za njega ozbiljan nogomet nije, više neki balet, dakle križam ga u ovom trenutku. Treba ga poslati na survivor možda tad bude nešto od njega.
  • deda
    27.7k
    Mario Ćuže zabio za Zrinju. Treći u sezoni.
  • deda
    27.7k
    Mali Brekalo već drugu tekmu ni na klupi Varaždina. :roll:

    Barišić na klupi Domžala drugu za redom.
  • SAS1987
    13.4k
    Barišić na klupi Domžala drugu za redom.deda

    Da... Mada je protiv Maribora igrao nekih 15, 20 minuta i postigao gol iz zaleđa.

    Meni on izgleda losiji nego sto je bio Roko Baturina kad je igrao za Bravo.
  • deda
    27.7k
    Evo zabio ga Bartol. I to ne jedan, nego dva. :clap:
  • Zagi
    4.9k
    Bartol upravo gol. Prošlu tekmu mu golan skinuo jako dobar šut glavom.
  • Zagi
    4.9k
    i još jedan. pomalo dečki, nije zaboravio zabijat.
  • deda
    27.7k
    4 gola s obzirom na minutažu nije ni loše.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.