• deda
    28.1k
    Mario Ćuže danas pogodak i asist za Zrinju, Niko Janković asist Ćužeu.
  • Eduardo
    17.6k
    Gledam malo ove naše mladiće na posudbama i sve je to slabo ili nikako. Kulen jedini pokazuje nekakve znakove života. Nikog od njih ne vidim u bližoj budućnosti kao igrača Dinama.

    Sandro Kulenović
    • 10 nastupa od 10 mogućih
    • svih 10 po 90 minuta
    • 4 asistencije
    • 4 pogotka

    Ivan Šaranić
    • 7 nastupa od 10 mogućih
    • u zadnjih 5 upisao 9 minuta
    • zadnje 3 prosjedio na klupi
    • 1 asistencija

    Marko Tolić
    • 4 nastupa od 4 moguća
    • sve u početnih XI
    • 333 minute na terenu
    • bez učinka

    Bartol Barišić
    • u Istri ima 3 nastupa od 7 mogućih
    • 238 minuta
    • bez učinka
    • za Domžale ima 3 od 3
    • samo 53 minute
    • 1 asistencija

    Deni Jurić
    • 5 nastupa od 10 mogućih
    • 347 minuta
    • 1 gol

    Filip Brekalo
    • 6 nastupa od 10 mogućih
    • 2 puta u početnih XI
    • 204 minute ukupno
    • niti jedan susret puna minutaža
    • bez učinka

    Mario Ćuže
    • 16 nastupa od 16 mogućih
    • 961 minuta
    • 4 puta puna minutaža
    • 3 asistencije
    • 4 pogotka

    Niko Janković
    • 14 od 16 mogućih nastupa
    • 994 minute
    • 3 puta puna minutaža
    • 3 asistencije
    • 2 pogotka
  • Zagi
    5.2k
    Bartol ima gol za Domžale, ne asist.

    Ćuže,Jurić i Tolić nisu naš nivo. Imali su šanse sa prvom momčadi, ništa od toga.

    Barišić,Brekalo i Šaranić definitivno i iduća sezona posudbe. Moraju još očvrsnut. Očekivao sam više ali ne bi ih još otpisivao.

    Janković igra dosta dobro. Mislim da može biti zamjena Baturini na #10 iduće sezone ako ode Ivanušec.

    Kule je napredovao jako puno od odlaska u Lokomotivu. Debelo podcijenjen igrač. Profil napadača koji nemamo, ono kaj Dalić traži u reprezentaciji. Kako gubim povjerenje u Drmića, dao bi mu priliku.

    Duvnjak iako nije tehnički naš, navodno imamo neki mali buyback. Šteta radi ozljede, taman se ustalio u 11.
  • Nino Bule
    11.6k
    Deni je isto imao ozljedu crveni, nije se naigrao, a i pod toplakom je gorica igrala ocajan nogomet. Njega jos ne bi otpisivao.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Ja sam Denija davno otpisao. Jednostavno, nije taj kalibar. Covjek se nade u sansi i nema tu plasiranja, to je cista sila. Rokni pa gdje zavrsi. Jebote, mi jednog Drmica seciramo, a pricamo ozbiljno o Deniju Juricu..
  • Eduardo
    17.6k
    Tolić dva asista i žuti karton u 4:1 pobjedi Maribora.
  • Sjena
    36
    Ne znam zašto se deda srami igrača iz svog kluba, no ima jedan veliki talent na posudbi u Ždralovima. Samo je pao u nemilost trenera Lovrića, pa uglavnom grije sjedalicu na tribini, mislim da je odradio jednom ili dva puta cijelu utakmicu na klupi. :razz:
  • Viola
    338
    Dvije sjajne asistencije
  • deda
    28.1k
    Nemre taj u ničiju milost doći kad ima talenta ko govno vitamina :rofl:
  • Eduardo
    17.6k
    Tolićevi asisti.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Prva je ono sto smo od njega ocekivali. Nadam se da se stvarno probudio. :clap:
  • Eduardo
    17.6k
    Tolić u momčadi kola.
  • Carrasco
    4.1k
    Barišić zabio za Domžale.
  • Viola
    338
    Tolić danas na klupi..Propustio je par treninga zbog bolesti..
  • Viola
    338
    Tolić igrao je drugo poluvrijeme, i igrao dobro..Utakmica će se pamtiti najviše po sramotnom suđenju i prekidu utakmice od 30 minuta..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.