Bravo za Bartola, taman ste ga prozvali i eto 2 komada. Njemu samo treba ofenzivna ekipa i trpat će kao lud jer jednostavno to ima u sebi. A Brekalo mislim da je Kovačević prošlo kolo spomenuo da ga je uhvatila viroza pa mislim da zato nije u sastavu Vz, ali svakako mislim da ne bi igrao jer nije igrao bas u zadnje vrijeme i očigledno će morati na novu posudbu
    5k
    oko 275 min, 4 gola. cca 69 min za gol.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Budimo pošteni, zabio je dva gola pred kraj kad je sve bilo riješeno i to jednoj od najlošijih ekipa lige. Što sam ga ja gledao, nije on za Dinamo.
    97
    Mr Anderson treba mu utakmica i iskustva, ali po meni on je bas tip igrača kakav nedostaje Dinamu. Dominantan u 16, odličan glavom i ne promašuje a ima dobar nos za gol. U Istri je imao peh sto je igrao 3 najteže tekme Dinamo hajduk Varaždin i Istra nije bila kompletna i izgledala smješno 3 kola. Kasnije su se kompletirali i napadači počeli trpat. A ovdje u domzalama ga dočekao durdov prvi strijelac lige i samo zbog tog razloga Bartol nije upisao minutažu koliku bi trebao. Ali evo već 4 gol sto je sasvim solidno za cijelu polusezonu za nekoga od 19 godina, a kamoli u toliko malo minuta. Siguran sam da ako bude dobivao ozbiljniju minutažu može dati 15 golova ove sezone a ovo mu je prva prvoligaška sezona
  • deda
    27.7k
    Tolić za sada gol, asist i žuti.
  • thomas22
    256
    Jos jedan asist. Kad mu sve polazi od noge onda ga je milina gledati. Daleko najbolji igrac na terenu
  • Viola
    338
    Odličan Tolić danas..Kad želi igrati, tada je najbolji je igrač lige, problem je da mu se rijetko da...
  • Keyser Soze
    8.1k
    Ako je Tolić najbolji igrač slovenske lige onda je to znak da u Sloveniji nitko nije igrač za Dinamo.
  • Patak
    2.2k
    Pa Tolić je igrač za Dinamo. Moje skromno mišljenje...
    97
    Vukotić jučer ušao dvadesetak minuta i dvije asistencije za tabor sezanu u pobjedi 2:1. Isto tako protiv domzala je asistirao za izjednačujući pogodak a ušao s klupe. Ima 3 asistencije već, a jako tanku minutažu. Čini mi se da klubovi sve vise ne vole posudbe i ne daju tuđim igračima prave šanse nego jedino bas ako im je skroz los rezultat. Jer Barisic slaba minutaža u domzalama skroz, a 4 gola dao, Vukotić identična stvar u Sezani, Brekalo u Vz odlično krenuo prvo kolo protiv Belupa bio možda i najbolji igrač Varaždina i poslije toga zakucan na klupu. Mislim da naša djeca imaju kvalitetu i prava je steta sto se nije dogovorilo s Bravom da decki igraju prvu slovensku standardno i onda da najbolje od njih vratimo. A ovako gube vrijeme na tim posudbama. Crnac igra najviše od svih igraca 03, a nije bio u 10 u toj generaciji i rezerva prošle godine u dvojki. Ali kod njega je ključna stvar sto nije na posudbi nego igrač od Belupa, a ovi ostali decki su na posudbama
  • marcio amoroso
    32.2k

Ovdje sigurno ima istine. Jednostavno se nema volje razvijati tuđe igrače i zarađivati novac za nekoga drugog.
    97
    Mislim da definitivno ovo sto sam napisao je točno. Evo sad sam se npr sjetio i Ivice Vidovića, dečko u polusezoni u Dinamu 2 nije skupio niti 30 minuta, da bi otišao u Šibenik i u Šibeniku igra standardno već drugu sezonu, a naravno nije na posudbi nego njihov igrač. A tipa Tomek je puno bolji igrač od njega i razvaljivao je prošle godine u drugoj momčadi tamo gdje Vidovic ni u sastavu nije mogao biti, a sada taj Tomek u najlošijoj Gorici ikad nije dobio vise od 4 minute protiv Dinama. Mislim da iduće godine klub treba reagirat i uzet nekog SLO prvoligaša da nam se razviju djeca i igraju standardno
  • Carrasco
    4.1k
    Pa bolje je da se moraju izborit za prvu postavu nego da dobiju rezervirano mjesto u njoj, bar ja tako mislim.
    97
    Carrasco ma slažem se s tobom, Al kazem ti čini mi se da nisu toliko klubovi pravedni prema igračima na posudbi kao prema svojima jer tipa Vukotić protiv Domzala asistira jako lijepo i bude najbolji na terenu drugo poluvrijeme sto je odigrao i nakon toga dobije samo 15 min pa klupa dvije tekme. Barisic isto 4 gola tamo u tako malo minuta i nije starter. Brekalo odličan bude protiv Slaven Belupa i poslije toga beton na klupi