• Zagi
    4.9k
    U Lokmotivu iduće sezone da bude na oku.
  • Eduardo
    17.3k
    Lokosi dobili Bjelovar u kupu golom Kulenovića.

    Naši se nazabijali golova u zadnjih par dana.
  • Viola
    338
    Tolić zabio u kupu...Glavni krivac za preokret, ponovno je svojim ulaskom preokrenuo tijek cijele utakmice
  • Patak
    2.2k
    Nadam se da će Tolić i dalje nastaviti sa odličnim igrama. Dobio je povjerenje usprkos lošijim igrama, u Dinamu nije imao kontinuitet, možda mu je baš to trebalo.
  • deda
    27.7k
    Kule 6. gol i 5. asist u sezoni :victory:

    Najbliži povratku od svih igrača na posudbi
  • serbus
    3.5k


    Kule je odavno trebao biti unutra on i Čuže su meni igrači koji su morali dobiti više minuta u d. I to mislim više tekmi za redom ne par minuta u 90+...
  • marcio amoroso
    32.1k
    Čuže su meni igrači koji su morali dobiti više minuta u dserbus

    Ćuže? Daj reci da se zajebavaš ili da si mu bliži rod :pray:
    Pa taj dečko u bih miki maus ligi dokazuje da je teški antitalent.
  • serbus
    3.5k


    Ne, nemam pojima zakaj ali par puta sam ga vidio mislim dok je još u Istri bio ako se ne varam i ima mi nešto kaj mi se svidjelo..
  • marcio amoroso
    32.1k
    još u Istri bio ako se ne varam i ima mi nešto kaj mi se svidjelo..serbus

    Tamo je još bio ok, i na početku posudbe u Dnipru. Sve poslije je blagi užas. Ispratio sam kvalifikacije Zrinjskog u Europi skoro kompletno. Ćuže nažalost nije ni za tu Istru, a kamoli za Dinamo.
  • serbus
    3.5k


    Kakvi sve biseri dobiju šansu kod nas uvijek mi bude žao kad naši dečki iz škole nemaju pet šest tekmi u nizu da se vidi kakvi su... Mislim da ima neke karakteristike koje su se još mogle izbrusiti a možda me sjećanje drži i ti si u pravu da je zaostao onda u razvoju...
  • Viola
    338
    Tolić zabio u 30. sekundi :lol: Sjajan gol, odličan osjećaj za prostor :clap:
  • Viola
    338
    Još jedan pogodak, 12. minuta...Fenomenalna forma Tolića..
  • Nino Bule
    11.3k

    Vidis da te nismo lagali kad smo rekli da je tolic u pravoj formi messi u vasoj ligi
  • Viola
    338
    I ja sam u to vjerovao...Napokon je shvatio da mora igrati ozbiljno ako želi šansu u Dinamu..
  • Viola
    338
    23.minuta assist..
    Ubija ligu..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.