• Maki17
    174
    Kakav je taj Brnić prošlo kolo je zabio isto lijepi gol, vidim iz Hajduka došao
  • Viola
    338
    S obzirom da je ovo tema o Dinamovim igračima na posudbi, ne bih o njemu...
    Mogu samo reći da je na početku bio loš, ali sada se polako budi..
  • SAS1987
    13.3k
    Možda nebi bilo loše posuditi Krznaru i Bulata koji se još uvjek traži nakon ozlijede a i vjerujem da je uprava Dinama skužila da je slovenska liga idealna za razvoj mladih Dinamovih igraća i da jednostavno trebamo feeder klub u kojima će se kaliti 17, 18 godišnjaci.

    Naravno, ne NK Maribor jer je preveliki klub da bi nam razvijao juniore ali klubovi poput Bravo ili Krka (Novo mesto) itd. bi nam bili idealni.
  • Jurki
    8.5k
    imas kakve info dali ce i doci do suradnje s nekim klubom iz Slovenije? To bi bila fantasticna stvar za Dinamo.
  • Nino Bule
    11.3k

    Ja stvarno ne znam sta se ceka, npr brkljaca rukavina i katinic su mogli imat godinu dana seniorskog iskustva jer su sigurno blizu ili vec na razini da igraju za npr 8 klub slovenske lige. Krkiju se posalje u maribor igrac tipa tolic, bulat ili tako neka dokazana klasa da se vrati u formu, ostalo u feeder klub.
  • SAS1987
    13.3k
    imas kakve info dali ce i doci do suradnje s nekim klubom iz Slovenije?Jurki

    Ja nemam informacije ni da će mi Elektro zbog nadogradnje transformatora isključiti elektriku a gdje ću imati informacije o suradnjama Dinama i nekih naših klubova :rofl:
  • Viola
    338
    Ima li netko kakve informacije o Toliću? Posudba je do zime, hoće li Dinamo produžiti posudbu do lipnja??
    Neki izvori mi govore da postoji velika šansa da će ovdje ostati do lipnja...Ali vjerojatno se želi što prije vratiti u Zagreb s obzirom na to da će postati otac..
  • Jurki
    8.5k
    hahahah..oplakah.. vidim bas Tola zabio dva gola i asistencija danas.. a tek poluvrijeme.
  • Viola
    338
    Tijekom ljeta govorilo se da Dinamo s Bravotom pregovara o suradnji...Ali ne znam što se na kraju dogodilo, sada je sve tiho..
  • Nino Bule
    11.3k
    Ima li netko kakve informacije o Toliću? Posudba je do zime, hoće li Dinamo produžiti posudbu do lipnja??Viola

    Mislim da skoro sigurno ostaje kod vas, ispred njega na poziciji desetke je i ivanusec i baturina, nekad petkovic igra isto kad je s drmicem skupa na terenu, povratak bi mu bio jako losa odluka jer nema vise europe i ako bi skupio 100 minuta do lipnja u dinamu dobro bi skupio. Na ljeto ce vec biti odlazaka, dobit ce vjerovatno jos jednu priliku da pokaze je li za dinamo.
  • SAS1987
    13.3k
    Tolić hattrick :cool:
  • Keyser Soze
    8.1k
    Janković gol za Zrinju
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.