• maddaddam
    2.9k
    Nadalje, baš kao što je to Germanijak pisao, uskoro bi dres Rijeke na sebe trebao navući Emir Dilaver čiji se potpis također očekuje u skorije vrijeme te Deni Jurić s kojim je također parkički sve dogovoreno.
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Dilaver je gotov, ali jel Deni po istom modelu?
  • Nino Bule
    11.3k
    Ne sviđa mi se kombi igraca rijeci, osim ako je prodaja jurica u pitanju bolje nek ostane u gorici do ljeta i igra svaku utakmicu u prvoj postavi.
  • Jurki
    8.5k
    Ma fuj. Ovo slanje cijelog autobusa igraca Rijeci mi se blago receno gadi.
    Pomazemo im a oni nas tak "lijepo" docekaju svaki put. Zelim stvarno da Rijeka ispadne iz lige
  • Krizy
    35.5k
    Ispasti ionako neće a bolje za nas da se riješimo onih koji nam ne trebaju niti će trebati.
    Shvaćam te ali eto bolje ih se riješiti nego nepotrebno plaćati + zauzimaju mjesto drugima.
  • Jurki
    8.5k
    Vec se ponavljamo svi ko papagaji. Nama je potrebna filijala u Sloveniji. Ne sutra, nego prekjucer. U Sloveniji bi Deni nabio statistiku. on po svakom logickom i zdravorazumskom razmisljanju nije nikad ni smio doci ni blizu Maksimira jer nije nasa razina.
    I ne nije problem kaj odu igraci na posudbe u hnl, vec je problem kamo.
  • Nino Bule
    11.3k

    Placamo mi i marina i jurica, nitko nece preuzet njihove place. Ne vidim potrebu da juric ide u rijeku, em tamo nije garantiran starter sto je lose za nas i igraca, em se pomaze rijeci s kadrom sto mi se ne sviđa.
  • Krizy
    35.5k
    Dilaver ide besplatno, Marina mogu otkupiti a za Jurića sam mislio da isto ide transfer al očito je onda posudba u pitanju.
  • Jurki
    8.5k
    Nek daju za svakog po milju. Plus 20 posto. I nek ih nose.
  • Nino Bule
    11.3k

    Marina mogu otkupit, vjerovatno i jurica, ali sve je to na dugom stapu. Em je rijeka u besparici da bi placala neke odstete za njih em oni nisu garantirani starteri sto znaci da sigurno nisu preuzeli placu, ili vecinu place
  • Jurki
    8.5k
    Ne kuzim tu nasu upravu. Koji kurac jednom ne puste da se Rijeka utopi u svojim govnima i kraj. A ne da ih se stalno spasava.
    Zivimo u kapitalizmu. Snalazi se sam kak se umijes i znas.
    Vec mi je stvarno dopizdilo da spasavamo sve klubove u ligi.
    Svake godine isto sranje
  • marcio amoroso
    32.1k
    A šta vi mislite da Dinamo to radi bez ikakvog interesa? Nemojte biti naivni.
  • Nino Bule
    11.3k

    Meni je to interes određenih ljudi vise nego dinama, ja ne zelim da rijeka ispadne iz lige ali ona je uz osijek i hajduk jedini klub koji moze uzet titulu tu i tamo i njen raspad je u vecem interesu nego da kad zapnu u probleme budu dinamova "filijala"
  • marcio amoroso
    32.1k

    Ja sumnjam da je Rijeka postala filijala Dinama, a još manje vjerujem da bi bez naše pomoći ispali. Jednostavno se tako radi u nogometnom biznisu. Ja ću tebi pomoći sa tri igrača, ti ćeš meni dati Selahija po dobroj cijeni, ili ti ćeš meni dati nekog juniora ili kadeta za uzvrat i sve ok.
  • Nino Bule
    11.3k

    Zato sam i stavio filijala u navodnike, ne mislim da ce rijeka ikad pustat ili da je ikad pustala dinamu, niti ce ispast iz lige ali izvlacit ih iz provalije besplatnim igracima je meni odvratno, jer to nam ipak je nekakav rival. Oni vise ni nemaju nista za prodat nama, tog murica su nudili svima samo da nesto utrze, smolcic je jos bio nesto vrijedan, danas oni nemaju koga prodat za ozbiljnije novce, bolje ih pustit da zavrse osmi u ligi, zavrse sezonu u ozbiljnim minusima pa onda ako ti bas treba selahi pokupit ga ispod cijene jer im treba lova. Ovako im direktno pomazes da izbore europe i da manje igraca koji bi nama eventualno bili zanimljivi forsiraju odlazak, i da si neke financijske brige pokusaju rjesit europom.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.