• SAS1987
    13.5k
    Krznar navodno želi Tomeka a kazao je da bi htio i lijevo krilo. Bilo bi dobro za sve strane da im Dinamo ponudi na posudbu Rukavinu :cool:
  • Nino Bule
    11.5k

    Mislim da je bolje za rukavinu da pocne skupljat minute u hnl-u, moze mu se pocet davat po 20 minuta bez problema. Ako je maribor zainteresiran poslat im sakotu, lijevo krilo mu je glavna pozicija, od svih igraca iz ove generacije mi najvise izgleda ko seniorski igrac trkom i duelom.
  • Eduardo
    17.6k
    Niko Janković na posudbi u Rijeci.
  • Zagi
    5.1k
    Gdje je Brekalo? Nema ga više u VŽ.
  • Odglavedopetedindijete
    97
    Dobro pitanje. I mene zanima gdje je sad on, ako su rezerve juniora poput vrbancica i gurlice s prvom ekipom na pripremama onda mi je nelogično da Brekalo nije tamo jer je definitivno veći potencijal od svih tih 04/05 igrača. I tomek mislim da nije u sastavu Gorice ali za njega mislim da je sve dogovorio s Mariborom
  • marcio amoroso
    32.5k

    Nije realno očekivati da trener vodi na pripreme igrača koji nije mogao prismrditi prvoj jedanaestorici Varaždina. Jednostavno nije realno.
  • Odglavedopetedindijete
    97
    Marcio amoroso slažem se ja s tim. Ali kazem kako ove juniore vodiš, a to su možda i najslabiji juniori u zadnjih 10 godina. Prošle godine juniori su prosječno sličan broj bodova uzimali, ali je 12 juniora igralo za b ekipu. I sada ove jako loše juniore za nagradu sto su bas loši vodiš s prvom ekipom na pripreme. I od tih loših juniora vodiš par igrača poput gurlice i vrbancica koji su debele rezerve tamo
  • Carrasco
    4.1k


    Jesi gledao ti kad Vrbančića kad ovako pišeš?
  • marcio amoroso
    32.5k
    Marcio amoroso slažem se ja s tim. Ali kazem kako ove juniore vodiš, a to su možda i najslabiji juniori u zadnjih 10 godina. Prošle godine juniori su prosječno sličan broj bodova uzimali, ali je 12 juniora igralo za b ekipu. I sada ove jako loše juniore za nagradu sto su bas loši vodiš s prvom ekipom na pripreme. I od tih loših juniora vodiš par igrača poput gurlice i vrbancica koji su debele rezerve tamoOdglavedopetedindijete

    Iskreno te ne razumijem. Trebalo bi voditi i Brekala na pripreme koji je bio debela rezerva u Varaždinu samo zato što idu Gurlica i Vrbančić?
  • Odglavedopetedindijete
    97
    Krivo sam se izrazio. Ali osobno garantiram da iz generacije 04 neće biti nijednog igrača za Dinamovu prvu ekipu osim Gabrijela Rukavine. A iz generacije 03 ih je moglo biti 10. I dalje smatram Barisica, Duvnjaka, Crnca, Brekala boljim igračima i vecim potencijalima od svih sto su pozvani s prvom ekipom na pripreme i nemoguce mi je zao te generacije jer sam siguran da se bolje postupalo da bi i za njih i za klub se napravile vrhunske stvari
  • deda
    28k
    Uvijek najbolji izlazni juniori idu na pripreme s prvom momcadi. To ne znači da će itko od njih biti igrač za Dinamo. Na ljeto će svi vjerojatno na posudbu kao i prošle generacije. Slažem se dacće s prvom ostati jedino Rukavina sigurno.
  • Zagi
    5.1k
    Živković jr mi se čini dobar.
    Vrbančić je tamo najveći potencijal zajedno sa Rukavinom.
  • Eduardo
    17.6k
    Milan Vukotić novi je igrač HŠK Zrinjski Mostar, a 20-godišnji ofenzivni vezni igrač u naše redove je stigao na posudbu iz GNK Dinamo Zagreb.

    Vukotić je U21 reprezentativac Crne Gore, igrač Dinama je postao u listopadu 2020. godine, a prvi dio aktualne sezone je proveo na posudbi u slovenskom klubu NK Tabor Sežana.

  • Viola
    338
    Gdje je sada Tomek? Je na pripremama s Goricom? Ili s Dinamom? Čuo sam da postoji mogućnost da dođe u Maribor, pa me malo zanima kakva je situacija..
  • Zagi
    5.1k
    Sa nama nije , a teško da je i u Gorici. Nema ga na popisu igrača koji su nastupili neki dan protiv Rijeke.
    Kada vam počinju pripreme? Vaše prvenstvo je trajalo za vrijeme SPa pa vjerojatno kasnite bar 2 tjedna za nama.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.