• Viola
    338
    Danas će se ekipa okupiti na večeri a sutra je prvi trening..21.1 idemo u Tursku na pripreme...Ako do ovog transfera i dođe, dogodit će se vjerojatno najkasnije do odlaska u Tursku..
  • Zagi
    5.1k
    Mislim da hoće. Ako nije sada ni sa kim na pripremama, logično je da ide negdje u slo.
    Filip Brekalo je isto neraspoređen, nebi me ni to iznenadilo.
    Kakav vam je lijevi bek?
    Obrana vam je opčenito malo klimava koliko sam ja uspio vidjeti...
  • Viola
    338
    Lijevi bek je pun...Jednog lijevog beka smo čak prodali jer za njega nema mjesta...Mislim da možemo očekivati pojačanje samo na DM..A ako bude neko to će biti Tomek..Bit će i drugih pojačanja samo ako netko ode iz kluba, jer imamo previše igrača u klubu..
  • Beowulf112
    301
    Sta ce biti sa tolicem?nisam sve popratio
  • Zagi
    5.1k
    Ostaje do kraja sezone u Mariboru.
  • deda
    28k
    Bartol Barišić zabio danas hat-trick u pobjedi Domžala 6-0 nad Dekanima.
  • Zagi
    5.1k
    Zabio je i prošlu prijateljsku protiv Sturma ili tako nekog , pa je opet igrao zadnjih 15ak minuta jer ovi (logično) guraju svojeg napadača. Dosta često se provlači narativ da su nam '03 klinci loši jer se ne mogu probiti po posudbama ni u slo itd. Jednostavno nekada nije niti realno.

    Sobzirom da je ovih dana vruča tema, samo podsjetnik da je Bartol imao dosta bolju statistiku u 2.hnl od Belje.
  • Zagi
    5.1k
    Jel se na kraju pojavio Tomek?
  • Odglavedopetedindijete
    97
    Zagi svaka čast na komentaru. U potpunosti se slažem s tobom i bas mi je zao naših klinaca koji su talentirani i skicu se po posudbama. Bolje bi bilo da ih klub pusti i raskine ugovore, pa kasnije ne sumnjam da kada bi ih Dinamo zvao da bi se vratili. Ovako nam trunu talenti i karijere idu nizbrdo nažalost
  • Zagi
    5.1k
    A sada baš pustiti ih sam tako ne bih. Ulažeš u njih odmalena i onda ih pokloniti nekom....
    Opet, ne može se ignorirati koliko Crnac dobija više prilika od svih ostalih te generacije.

    Što se posudbi tiče , najbolji model izgleda ovaj sa Istrom za Duvnjaka. Ako se ne varam, buyback klauzula. Ne znam koja je točno cifra. Neka ima i taj klub neku motivaciju da mu da minute.

    Još bolja opcija bi bila suradnja sa nekim klubom u SNL na čelu sa nekim našim trenerom.
    Ta slovenska liga mi se čini taman razina između 2.hnl i prve, dobri travnjaci, dobro i brzo se igra. Taman.
  • Viola
    338
    Ne, na prvom treningu bilo je 34 (!!) igrača..Jednog smo prekjučer prodali pa smo sada na broju 33...Ovo je još uvijek previše..No, sportski direktor je potvrdio da želimo Tomeka, ali da je prvo treba smanjiti kadar..Tako da, prvo je treba poslati neke igrače na posudbu, i neke prodati, a onda ćemo vidjeti...
  • Krizy
    36.5k
    Ništa je to, Rijeka tek počela skraćivati broj igrača na 33 :rofl:
  • Odglavedopetedindijete
    97
    Navodno Saranic u Vz na posudbu. Po meni los potez, Cubelic je u Hajduku igrao na pripremama i dobio koje minute u hnl pa je igrao jos manje od našeg Brekala i raskinuo posudbu kao i Brekalo. Također Mato Stanic se vratio u Rijeku iz Varaždina s posudbe prijevremeno tako da čini mi se da oni nikako nisu dobri za naše igrače da idu na posudbu tako da se nadam da to za saranica nije istina
  • Zagi
    5.1k
    Rijeka - Honved 2:0
    Oba zabio Antonio Marin. MotM.
    Janković uspio dva puta pogoditi stativu iz dva back-to-back udarca sa 16 m.
  • maddaddam
    2.9k
    Janković uspio dva puta pogoditi stativu iz dva back-to-back udarca sa 16 m.Zagi

    https://www.instagram.com/reel/CnXXjgLqaYl/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

    Šteta kaj se nije još jednom vratila da zdrma gredu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.