• Nino Bule
    11.7k
    Antonio marin iza labrovica najbolje ocjenjen igrac utakmice, 6/11 duela, 3 kljucna dodavanja, 3 udarca i jos nema asistenciju za prvi gol koji je realno njegov. Vidjet cemo kako ce izgledat do kraja sezone, mislim da jos nije vrijeme da ga se otpise.
  • Zagi
    5.6k
    Rijekina i naša igra su skroz drugačije. Slično kao i Šibenik pod Rosasom.
    Da bi imali kvalitetnog Marina , treba nam Jakir ili Bjelica.
    Od ovog našeg navlačenja kožice kroz šuplji posjed ništa.
  • miro
    3.3k
    Marin je baš bio dobar danas, da ima takav pristup svaku tekmu, on bi brzo bio igrač za nas
  • Nino Bule
    11.7k
    Prica se o jakiru koda se o sir alex fergusonu radi, tri utakmice je tu i discipliniraniji su i tvrdi ali da je to neki joga bonito nije, ni blizu kombinatorna ekipa ko rosasov sibenik. Pogledo sam im sve 3 utakmice i danas su najopasnije izgledali, protiv sibenika jako lose, ali u sve 3 utakmice je marin izgledao dobro. Do cega je ne znam, u svakom slucaju vise igre ide na njega i ima vise posjeda u nogama ali ne trosi ni blizu lopti ko u dinamu, sjecam ga se kad je s klupe usao protiv ja mislim varazdina i sibenika, to je greska na gresku bila.
  • Zagi
    5.6k
    Jel Bjelica igrao neki joga bonito?
    Nije , nego smo stajali visoko i čvrsto. Za joga bonito su mu se pobrinuli Olmo i Petko.

    Sad smo u niskom bloku i mekani.
  • Nino Bule
    11.7k
    Nije bjelica igrao joga bonito, nije to poanta, poanta je da marin ne izgleda bolje zbog sistema nego je ocito nesto drugo u pitanju
  • Zagi
    5.6k
    Dobija loptu puno češće u tranziciji i 1v1. To je razlika i to je do sistema.
    A i Rijeka je očito pripremljena bolje od nas.
  • Nino Bule
    11.7k
    Pa protiv sibenika nije bilo tranzicije nego bunker sibenika i muka i jalovost rijeke pa su hvalili marina kao dobro pojacanje, to i je moja poanta

    Rijeka bolje pripremljena od jesenskog dinama koji je rusio rekorde ? Nemojmo nebuloze pricat
  • Krizy
    37.9k
    Šta bi Jakir trebao odmah nakon preuzimanja momčadi koja je bila u raspadu, koja je 3 godine mlađa po prvih 11 od suparnika, na 3 gostovanja igrati ko City?
    Nije on Burić..
    Uzeo je 7/9 bodova
  • Nino Bule
    11.7k
    Nije mi namjera kritizirat jakira, kakvu je ekipu preuzeo ovo je pjesma, samo to nije jos sistem koji dize pojedince poput marina (niti moze biti, navodno za vidjet pravi rukopis trenere treba 3-4 mjeseca) nego se on ocito individualno jako digao, naravno i tu nosi jakir neke zasluge jer ga je motivirao ili sta vec. Moja poanta je da marinove trenutne igre iz ove 3 utakmice daju nadu da moze i za dinamo zaigrat jos uvijek.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Ja budem opisao šta je Marinov problem vrlo jednostavno. On igra dobro dok trener vjeruje u njega i dok nema veliki pritisak na sebi. Nekako mi se čini da ili jednostavno izgori od želje, ili je stvarno problem što niko od naših trenera nije stao iza njega nego su se svi okrenuli i pljuvali po njemu...
  • Zagi
    5.6k
    Rijeka bolje pripremljena od jesenskog dinama koji je rusio rekorde ?Nino Bule

    Siguran sam.
  • Nino Bule
    11.7k

    Sta to konkretno znaci bolje pripremljena ?
  • Zagi
    5.6k
    Iskorišteno više trkačkih kapaciteta.
  • Nino Bule
    11.7k
    Ne vidim kako to moze bit razlog da marin igra bolje nego u jesenskom dinamu koji se igrao sa svima u hnlu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.