• marcio amoroso
    32.4k

    Nije bolest sve što boli.
  • bbb medimurje
    2.9k

    Oni ni sami nisu svjesni kolko su bolesni
  • Keyser Soze
    8.1k
    Meni ovo smiješno, kmeeee :rofl: :rofl: :rofl:
  • Oluja
    3.7k
    Zao mi je bolesnih ljudi, cak toliko da prizeljkujem da je ovo obicna izmisljotina koja kruzi bespucima interneta. A onda opet mi je toliko smijesno i drago da smo im nabili tolike komplekse da zelim sto vise ovakvih proljeva
  • maddaddam
    2.9k
    Vise i ne kmece, sada skvice

  • og1986
    2.9k
    Ovaj mail je vrh
  • NORTE
    9.2k
    Mail Hajdukovog navijaca HNK GoriciOluja
    Morate shvatiti koliko su ti ljudi istraumatizirani, isfrustrirani i iskompleksirani.
  • Imamo Dinamo
    3.3k

    Najgori dio je sto je taj frajer vjerojatno negdje na nekom forumu poslao tu sliku i sto je vjerojatno dobio podrsku ostalih
  • Jurki
    8.7k
    Čitam taj mail i ne vjerujem. Hahha bolest. Ali bi taj "nogometni poznavatelj" koji misli da je branic Gorice "namjerno" ostao iza da ne bude ofsajd trebao znati da taj isti branic da ne kasni u izlasku igrao bi vjerojatno za bolji klub od Gorice..(ne podcjenjujem Goricu ali je tak.). Borme smo im nabili komplekse kad se izvlace na limitiranog stopera Gorice.. hahha

    Inace Gorica je odigrala utakmicu na nož.. kao da se oni bore za prvaka Hrvatske.. odigrali su utakmicu debelo iznad svojih mogucnosti.
  • Nema zaleđa Mikića
    1.1k
    A nije izrevoltiran što nam čisti penal nije sviran. Tada nema problema,to je bila procjena suca.
  • Ludovic IX
    5.5k
    kako su ti englezi prepotentni..lani osvojili EL, ove godine izbacili juve i bayern..

    iskreno, u dobrom dijelu utakmice nije ni real izgledao bolje samo oni imaju viniciusa i benzemu koji će utrpat i najmanju šansu


    "Villarreal je sramota", poručio je Jason Cundy, bivši nogometaš i radijski komentator britanskog talkSPORTa. "Ovo je šokantno! Sramota za Ligu prvaka. Ljudi iz UEFA-e su morala pomisliti da je u velikom problemu dok su gledali ovu utakmicu", dodao je nekadašnji nogometaš Chelseaja i Tottenhama.

    "Liverpool je slobodno mogao u stoperski par s Virgilom van Dijkom staviti jednog navijača, toliko je Villarreal bio loš da ne bi ništa drugačije bilo. Uopće nemam ideju kako su oni mogli dogurati ovako daleko. Patetičan nastup. Ova momčad nije dovoljno dobra ni za Europa ligu. Njihov golman, što je ono?! Čovjek nije uhvatio nijednu loptu... Ne pamtim da sam ikad vidio lošiji golmanski nastup u ovoj fazi natjecanja."
  • Captain America
    13.9k
    Ova momčad nije dovoljno dobra ni za Europa ligu. Njihov golman, što je ono?! Čovjek nije uhvatio nijednu loptu... Ne pamtim da sam ikad vidio lošiji golmanski nastup u ovoj fazi natjecanja."Ludovic IX

    Ova momčad je lani preko najvećeg engleskog kluba osvojila EL, a btw i izbacila Arsenal u polufinalu.
  • Jurki
    8.7k
    tipični engleski komentar.. ako Villarreal nist ne valja onda nek igraju uzvrat s juniorima.. sramota za naciju
  • Infinity
    15.2k
    Nisam gledao utakmicu, al od takvih izjava pomislim da je bilo 17-0. Kakav je Liverpool ako je takvu ekipu dobio tek 2-0?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.