• Paggini
    7.1k


    Vjerujem da je Šapit napravio sve u svojoj moći da se prenese taj derbi della nebitnost, a ne utakmica koja odlučuje prvaka.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Al koja vijest, povratak navijaca na Poljud, eeeej :rofl:
  • mlinchica
    1.1k
    derbi della nebitnostPaggini

    :lol: odlična :lol:
  • criticus
    1.3k


    Ovo je u uskoj konkurenciji za shit of the year.
  • Mali Zeus
    9.7k
    Tko su psi na zadatku?
  • Paggini
    7.1k


    ‘Psi na zadatku: Greta u potrazi za ekološkom ravnotežom"

    Iskoristili su ime serije da zakuhaju malo headline članka. :)
  • Mali Zeus
    9.7k
    Je li ovo riječka verzija Trafike?
  • Brusa
    729
    Slaven Alfirević u Slobodnoj :

    Nema druge nego krenuti iznova, ispočetka, a Livaji se hajdučki puk nada da povede "bijele" u nedjelju peti petoga u pet sati i da najavi novi optimizam u čemu ćemo se kupati, te nadimati jedra nadanja napaćenom hajdučkom narodu i iduće sezone. Kroz jubilarnu 20. godinu u kojoj se čeka titula prvaka.

    Marko, vrati se, čekamo te, sve ti je oprošteno (ako ima nešto da se prašta)
  • Iskrenjak
    100
    ako se ovako nastavi guba će tražiti da prijenose rade strane televizije!
  • Sibirski plavac
    1.4k
    Sportske u članku o ocjenama nastupa svakog igrača Ogiwari napisali da je igrao premalo za ocjenu,a čovjek igrao skoro pola sata (ako brojimo vrijeme od kad je ušao i dosta dugu nadoknadu), zabio ali su mu poništili gol i na kraju doktorski asistirao za pobjedu. A oni vele, premalo igrao za ocjenu...
  • SjevernaStrana
    761
    Također Ademi i Rog premalo za ocjenu, a Labrović 6 nakon što je iz dva udarca primio dva gola (iliti NULA obrana) uz objašnjenje da nije ništa mogao kod golova... Kod slobodnjaka ga sam Petko ne bi bolje postavio ne umanjujući pritom doktorovu golčinu...
  • Jaro
    5.6k
    Smeće jaše i dalje (i nemojte mi o gospodštini i načinu izražavanja - ako hoda kao patka, glasa se kao patka i izgleda kao patka - onda nije labud)

    https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/trojica-lijepo-odgojenih-dinamovih-djecaka-castila-su-rijeku-ali-jakirovic-se-jednome-mora-zahvaliti-15457556

    Dovoljan mi je ovaj prikazani dio teksta, nit me ne zanima kaj je prosrao u pokrivenom...
    Ocito je i "gosponu" Kruselju Dinamo pokvario Vaskrs...
  • Neki tip
    19.4k
    Dovoljan mi je ovaj prikazani dio teksta, nit me ne zanima kaj je prosrao u pokrivenom...
    Ocito je i "gosponu" Kruselju Dinamo pokvario Vaskrs...
    Jaro

    Krušelj je navijač Dinama. Kakav, "čiji" je, ne ulazim, ali sigurno mu pobjeda Dinama ništa nije pokvarila.

    Ovo je njegov način pisanja, već po naslovu u online izdanju sam znao da je tekst njegov, jer bi jedino on od novinara Jutarnjeg/SN napisao "trojica francuskih dječaka častili su Rijeku", pri čemu govorim o stilu, ne poruci kao takvoj.

    Uvijek malko ciničan, pristojnih metafora, parabola i hiperbola, pera naoštrenijeg od drugih.

    Je li pretjerao s opisom naših braniča? Jest, bio je neopravdano grub na riječima, ali pročitaj bilo koju temu o bilo kojem igraču Dinama na Zoni ili neku utakmicu koju smo (iz)gubili i naći ćeš za svakog igrača 10 gorih uvreda od toga da je "poluproizvod". :wink:
  • Ludovic IX
    5.5k
    ali je promasio ceo fudbal.. upravo je ta sigurnost bernauera i smirenost njegova, otupljivala pritisak rijeke koja je cijelo vrijeme visila na naših 20m a mišić i sucic su ti koji nisu bili dovoljno duboko da primaju lopte od stopera i prosljedjuju dalje već se nakon par dodavanja stopera ispucavalo visoko ali ne na petka već više na kulena što meni nije baš bilo jasno.. imao sam osjećaj da je petko cešće dolazio po loptu na nših 30m od mišića
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.