• Joza
    345
    Hahah pa kaj smo onda mi ak su oni "mestri od baluna"
  • Mlađi referent
    10.5k
    Inače, molim Lesija da urgentno skrene pažnju na pjesmu Kako je dobro vidjeti te opet. Kome to treba? Zar se namjerno pušta da Armada iskaže svoju mržnju prema Dinamu? Ma jadno
  • Facke
    2k
    Zadatek Lesija je cim Dinamo ima pozitiven rezultat srati po klubu. Vrag te jebi, zate koj je Armada delala gluposti sad na Maksimiru nesmeme pustiti pesmu? Kakve gluposti. "Kome je ove trebalo". Pa ocite Lesiju da ima po necem srati. Jedva je cekal. A Lesi bu prvi lizal supcice igracima i Jakiru ak treba. Tulke bi se uvlekel da bi celi zosran bil.
  • Droljo
    5k
    Tulke bi se uvlekel da bi celi zosran bil.Facke
    Pa koji si ti car :lol: :rofl:
  • Mrvica
    3.2k
    Počivao u miru Božjem, neka mu je laka Hrvatska gruda.
  • Izet Hajrović
    864
    ima li netko bilo kakvu snimku s tom pjesmom na prethodnim utakmicama čisto da mu dokazom pobijemo tezu da je netko namjerno pustio tu pjesmu na volej Armadi?
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    i posran i zosran,oba su krivi:rofl:
  • Deleted User
    0
    kad te ta žgadija i društveno dno blati godinama još sam više ponosan što sam dinamovac.
    tzv mediji i tzv novinari ....PŠK i bok.
  • Paggini
    6.5k


    Nije svirao faul, nakon kojega su imali POSJED koji su izgubili i napravili penal? Kakva je to jebena logika, to ko da se Dinamo žali na faul koji se nije svirao pet minuta prije nego smo dobili gol.... Mislim jasno je svima šta se radi, naslov SUDAC DINAMO PENAL MUTAN?? i onda se ovi mongoloidi nakrte i dižu engagement, reklame i sve ostalo. Ali svejedno, zamisli završiti fakultet od pet godina, noćima ne spavati da položiš ispite i onda kad sve završiš za 700 eura pisati ovakva govna puna laži. Gdje im je dostojanstvo?
  • Deleted User
    0
    moja najbolja odluka u životu je kad sam prije 20 i nešto godina odustao od prijemnog na političke nauke , smjer novinarstva !
  • rob ljubavi
    774


    Najbolje je kaj znam dečke koji uz faks rade taj posao jer prate sport, ni ne studiraju novinarstvo.
    a nerijetko natuku i bolju lovu od ovih stalno zaposlenih koji moraju radit kaj im se kaze, dok studose boli kita :lol:
  • Kepec
    4.6k
    Jedan portal (neću stavljati link, tko želi neka nađe) objavio je članak da se djeci uzima igralište kako bi navijači imali gdje parkirati.
    Naravno misli se na igralište na Ružmi gdje dobar dio Dinamovaca parkira kada je utakmica.
    Inače to igralište uvijek zjapi prazno, bar osobno nikoga nisam vidio nikada tamo. Također 50 metara pored se nalazi još jedno košarkaško i nogometno igralište.

    "Sreća u nesreći, očito je zatvorena istočna tribina maksimirskog stadiona jer dodatnih 9 tisuća navijača teško da bi pronašlo svoj parking u široj okolici travnjaka. Za njih bi bilo potrebno otvoriti još nekoliko školskih dvorišta ili barem ustanoviti kriterije po kojima će se ograde škola otvarati."

    Ovaj dio teksta me ipak potaknuo da objavim u ovu temu. Očito je novinarki drago kaj je Maksimir u raspadnom stanju ili je samo sarkazmom htjela uputiti na to kako su navijači bagra koja ne mari o djeci na igralištima.
  • Paggini
    6.5k
    A jadna djeca u suzama pred igralištem pitali: "Roditelji, što je ovo?"
  • austrijanac
    2.7k
    Više sam djece vidio da je izašlo iz auta na jednoj tekmi, nego u zadnjih godinu dana da se neko igra tamo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.