• rioda
    2.6k
    https://www.jutarnji.hr/sn/nogomet/hnl/klubovi/rijeka/video-sabotaza-i-derbija-na-maksimiru-isplivala-nova-var-snimka-meta-je-dinamo-ja-te-zovem-za-dokso-15433042

    Evo definitivno shit of the day zasad.

    Prvo bombastičan naslov, koji je usput i besmislen

    Drugo, u tekstu pomiješali izjave Bela i Pajača koje se čuju na videu pa tako ispada da Bel govori VAR-u da to po njemu nije faul

    Trebalo bi ugasiti internet na par dana
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Los ima svoj pogled na nogomet i sport općenito, sve promatra kroz statistike i mjerljive parametre.
    On će na temelju toga iznijeti svoje mišljenje koje će se nekom svidjeti, nekom neće. Također, nekad će ispasti u pravu i brojevi će pronaći svoj put, nekad neće, dogodit će se X faktor i ispast će u krivu, ali ima svoje parametre i drži ih se.
  • miro
    3.2k
    Los je neki puta fakat naporan, ali čovjek je zanimljiv, ima neku energiju za razliku od 90% mrtvih puhala
  • bbb medimurje
    2.9k
    Karoglan je ostavio na klupi standardne Pukštasa i Sahitija i umjesto njih u vatru gurnuo Dajakua i Mikanovića, što je značilo premještanje Sigura u sredinu terena. I vidjelo se odmah da je sve bolje. Vidjela se nova energija jer znamo da Pukštas i Sahiti to nemaju, tako da smo dominirali cijelo prvo poluvrijeme i pokazali gostima odmah u startu koliko nam je bitna današnja pobjeda. Gosti su mijenjali taktičke postavke od 4-2-3-1 u fazi napada, gdje su lako dominirali radeći višak sa dva zadnja vezna nad samim Kalikom, do 4-1-4-1 u fazi obrane, a kada bi se ili Postonjski ili Lusavec podizao više i pomagao ofenzivcima u pritisku. Ali, budimo realni, u prvom dijelu gosti nisu ništa napravili, osim dominacije u posjedu, lakog branjenja naših jalovih napada, i dvije grede koje su trebale završiti u golu. Mi nismo mogli ništa, ali je bilo samo pitanje trenutka kad ćemo zabiti. I gol dolazi pred kraj poluvremena, iz uigrane akcije, kada nakon glavometa par naših igrača Diallo majstorski zabija

    Vejic o jucerasnjem prvom poluvremenu hajduka
    Očito mu je celava glava duplancica zaprijetila nakon niza kritika poslije varazdina
  • Danko
    605
    Boga mi kad pročitaš takvu stručnu opservaciju nije ni čudo da mu nedaju upisat akademiju.
  • nemapredaje
    2k
    Najjači mi je ovaj dio:

    Ali, budimo realni, u prvom dijelu gosti nisu ništa napravili, osim dominacije u posjedu, lakog branjenja naših jalovih napada, i dvije grede koje su trebale završiti u golu. Mi nismo mogli ništa, ali je bilo samo pitanje trenutka kad ćemo zabiti.bbb medimurje

    Ko tu koga jebe?
  • Rex Ramae
    2.5k
    Pa trolla ih zar ne vidite, nije ozbiljan uopće. :lol:
  • nemapredaje
    2k


    Da, sada kad ponovno čitam jedino mi tak ima smisla ovaj tekst.
  • NORTE
    9.3k
    Hajde nam objasni zašto linkaš taj tovarski portal ovdje?
    Lijepo molim uklonite link na antidinamovske članke, sad bi bilo dosta toga.

    Kog briga šta ti debili misle, mi imamo svoj klub i svoje borbe.
  • Paggini
    7.4k
    Uklonio sam sam, sve jasno, isprike nadležnima
  • mlinchica
    1.1k
    Pošto je blizu ponoć, neka bude Shit of the day and the day after today :lol:
    Tribina podcast - na pitanje pratitelja “ jeli prvenstvo neregularno radi VARleaksa?” jedan od tribinaša odgovara “U neku ruku je neregularno”.
    2 tribinaša navijači kmečavaca, 1 zaposlenik HNK Rijeka (potpisnika zajedničkog dopisa 6 klubova), 1 zaposlenik (ili uski suradnik) Croatela s kojeg su “ukradene” snimke.
    1 smatra da je prvenstvo u neku ruku neregularno, ostala 3 šute pa valjda to i potvrđuju.
    Samo sam čekala kad će krenuti o neregularnosti… :roll:
  • Nino Bule
    11.6k
    Ma dobro njih oko ovakvih stvari svakako ne treba uzimat za ozbiljno, znaju stvarno koju pametnu reci o stanju na terenu, sta kako i zasto, ovo ostalo lupaju gluposti cesto.
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Šteta da mi nemamo nekakav eminentan podcast koji bi krojio mišljenje javnosti. Ko god voli HNL pogledat će Tribinu i mišljenje će mu krojiti 2-3 sektaša i jedan navodno dinamovac koji se usred Zagreba ne usudi reći da navija za Dinamo i koji šuti dok ovi nameću svoju agendu. Najbliže tome što Dinamo ima je Podcast 8 24 ali tamo dečki pričaju 20 minuta o HNL-u a onda skrenu sa teme i počnu pričati o tome gdje se najbolje jede, gdje je dobro ljetovati, kako je ovog ostavila cura, kako je najbolji burger tu i tu a najbolji restoran tu i tu, interne fore i slično...sve skupa neozbiljno djeluje. Medijski gotovo ne postojimo i to je velika šteta.

    Meni je shit of the day jučerašnja emisija Stadion u kojoj Viki Ivanović onu situaciju iz 98.minute gdje je Theophile dotaknuo napadača Osijeka komentira sa ''pogledajte taj Theophilov lakat i snažno odgurivanje''.
  • mlinchica
    1.1k
    Meni je shit of the day jučerašnja emisija Stadion u kojoj Viki Ivanović onu situaciju iz 98.minute gdje je Theophile dotaknuo napadača Osijeka komentira sa ''pogledajte taj Theophilov lakat i snažno odgurivanje''.Maksim Maksimirski

    :lol: s snažnim naglaskom na snažno
    Viki mi je totalno retro

    8 24 su bili bolji ranije dok nisu onog malog Denisa počeli dovoditi kojem je lesi izvor “informacija”, pa s onim Makijem… imali su dobru ideju ali se pretvorilo u džumbus i dosta mijenjanja mišljenja, ne gledam ih više
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.