• Captain America
    13.9k
    Velin potomak večeras u Tribina podcastu:"Ovo je top 3 uspjeh hrvatskog klupskog nogometa."
    Korda:"Svaki ulazak u grupnu fazu seniora je veći uspjeh."
  • dZg1986
    384
    E sad zamislite što bi bilo u medijima da su kojim slučajem osvojili taj trofej. Nevjerojatno kako pokušavaju juniorsko natjecanje progurat na važnost seniorskih.
  • vjeko1701
    5.9k
    Opet njega doveli? Očito im trebaju usluge od seniora. A zbog ovakvih izjava respektiram Kordu.
  • db-izbjeglica
    12.8k
    Kakav debil...

    Znači, Mate Baturina je "domaći izdajnik" jer je sinove uputio ka dobrim nogometnim karijerama i on mu želi suze...

    Mate Baturina je godinama bio predmet sprdnje među hajdučkim pukom, digod uđe, digod ne uđe, mate baturina - centarfor i slične gluposti...

    A kad im ga je fino metnuo, kad mu jedan sin preko dinama završi u španjolskoj, a drugi krupno korača ka tome da postane vrhunski nogometaš, sad je "domaći izdajnik".

    Koju pm je onda on?
    Gdje ima firmu, zašto tu oku vrlo neugodnu facu ne dislocira iz zagreba, ode u split i bude među svojima?
  • Nino Bule
    11.5k
    Zamisli ti prlja naljepio sliku fritula na twitter, a mate baturina za sina izabrao najbolju opciju, svakako potezi za strogu osudu i medijski istup.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Ajde Mate, al kad skonta da je i od Zivkovica mali u kadru prve ekipe :rofl: taj im je i kapetan bio
  • Crusades1986
    9.8k
    Ovo je potencijal za novu rundu A ili B igre... pavasovic viskovic :vomit: ili ovaj iz let 3
  • Nino Bule
    11.5k
    Ja prlji najvise zamjeram ovo ispricavanje
  • masacusec
    3.1k
    Podrška Prlji!
  • serbus
    3.6k
    Evo baš čitam da se frajer ispričao sad nabijem ga na kurac on je kao neki panker, stari mudonja ,kontra sistema i te fore a južnjački pritisak na Twitteru ga slomi da se ispričava za sliku fritula.

    Obični papak "pičke od momaka".
  • San Lorenzo
    11.6k


    Lik se 'ispričao' jer navija za Rijeku i kako je sam napisao, ne može si pomoći...isto kao što si ni mi nismo mogli pomoći, pa smo bili politički nekorektni i navijali za AZ.
  • db-izbjeglica
    12.8k
    Baš to, ajd da je bio prost, vulgaran.. ništa, najobičniji sprd. Ne znam koja je hajduk pm pa se ne smije sprdati s njim po društvenim mrežama.

    Da je pravi, dodao bi još 10 takvih memova :grin:
  • Jaro
    5.6k
    Prlja ispao obicna rijecka ..cka... A navijaci HNK pravednika najveca skupina politicki korektnih pahuljica...
  • blackbully
    4.4k
    Radio Imotski.
    ogp1wxekqbs3z3v4.jpg
  • Nolifer
    6.7k
    A stvarno su pahuljice, nemam druge riječi za njih...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.