• Mlađi referent
    10.6k
    Jedino nije jasno gdje tu točno drama :rofl:
  • og1986
    2.9k
    Ja mislim da još niti jedan njegov članak, ako se to tako može uopće nazvati, nisam uspio završiti.

    Kakve su to rečenice, majko mila. Zaključci vrhunski, ne bih se čudio da je on "dvanaesti novinar", malo mu je falilo da spomene Mordor i sile zla.


    Mislim da će u dogledno vrijeme većini takvih ljudi doći u glavu da se idu ritualno masovno ubiti poput onih američkih sekti. Nemoguće je toliko dugo hraniti tu shizofreniju.
    Pazi, mijenja se statut, novi dobar trener, Šimić u klubu, igrači sretni i zadovoljni, čeka se stadion zbog statuta, financije u plusu a ima prostora za biti bolje.
    Dok dolje je samo dovoljno vidjeti face trenera Leke tokom i nakon utakmica i sve je jasno...
  • vjeko1701
    5.9k
    Razočaran sam, nema analize Bišćana od eksperta za govor tijela...
  • dZg1986
    384
    Opet ponavljam, nije mi jasno zasto se vec nekim "novinarima" nije zabranio pristup klubu? Odavno je ovo odvratno i tuzno postalo kod gol.hr
  • serbus
    3.6k


    A nema ni čitača sa usana :rofl:
  • bbb medimurje
    2.9k
    Opet ponavljam, nije mi jasno zasto se vec nekim "novinarima" nije zabranio pristup klubu?dZg1986

    Pa medo nema akreditaciju za utakmicu i press konferencije
  • vjeko1701
    5.9k
    To je već stara fora....
  • The Undertaker
    4.1k
    Medo se opasno približava Alaču po količini gluposti i zloće u tekstovima.
  • miro
    3.2k
    Ajmo se malo maknut od Mede kao hejtera svega što ima veze s Dinamom. Jeste pročitali onaj dio o sastavu skupštine? Da članovima pripadne samo 25% mjesta
  • Ludovic IX
    5.5k
    To je priča od prije dva mjeseca, da će se članovima dati trećina dok bbb I dtsm traže barem 50%+1 glas članovima koliko ja znam. To je kao neki kompromis prema 1 član 1 glas..nema tu jedne nove stvari u clanku
  • miro
    3.2k
    Nadam se da se neće odustat od toga
  • Jaro
    5.6k
    ajd Alac je napokon odustao i sada ocjenjuje cevape (ni to mu ne ide al ajd) po Zagrebu...
  • vjeko1701
    5.9k
    Jel ima kaj priče o redukciji skupštine? Trenutna brojka je po meni divlje prenapuhana.
  • db-izbjeglica
    12.8k
    hkg7ntwoe2btdptx.jpg

    Drug medo opet jaše...

    Jeza, crni scenarij, dinamo strahuje, sve se urušava :lol:

    Lik je u potpunosti zastranio!
  • Efes Pilsen
    6.9k
    On zastranio, a ja bi ga odstranio s liste akreditacija.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.